Концерт гурту Secret Forest та джазового гітариста Bilal Karaman

//

koncert-gurtu-secret-forest-ta-dzhazovogo-gitarista-bilal-karaman

24 травня 2018 року у Львові відбудеться концерт гурту Secret Forest та джазового гітариста Bilal Karaman.

Cпільний концерт львівського гурту Secret Forest та відомого джазового гітариста Bilal Karaman (Амстердам – Стамбул), який вперше гастролюватиме в Україні. Під час цього концерту у форматі візуально-звукового шоу буде представлений сеанс глибокої релаксації, що є абсолютним експериментом у світі музичного й театрального мистецтва.

. . . . .

Таким інтернаціональним проектом Secret Forest наповну презентують широкому загалу власну музичну творчість. Secret Forest – український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп. Творчість цієї команди – експериментальна подорож у світ музики і мантр, яка виходить за рамки звичних настроїв та повсякденних турбот і наближує кожного слухача до себе справжнього. Поєднання акустичних інструментів, електронного звучання і текстів на стародавній мові санскрит робить кожен виступ Secret Forest особливим.

Bilal Karaman (Амстердам – Стамбул) є одним із найцікавіших молодих митців Туреччини. У 2009-му переміг в конкурсі Jazz Guitar (Стамбул). У дискографії гітариста – два альбоми: Bahane / BBS Music (2011 р.) і «Патіка» / Baykuş Music (2013 р.). Окрім сольної кар’єри, співпрацював із багатьма виконавцями у концертах та в альбомах – з Маркусом Міллером, Бутчем Моррісом, Ларсом Даніельсоном, Майком Морено.

Білал заснував першу віртуальну гітарну академію в Туреччині під назвою Gitarakademisi.com. Розробив унікальний стиль і так коротко пояснює свою музику: «Унікальний підхід до джазової гітари через Близький Схід».

Вартість квитка 200-500 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор