Концерт “Мачете”

//

Анна

machete

Концерт “Мачете” у Львові 11 березня 2018 року в нічному клубі Малевич.

Проведіть неймовірний вечір в компанії якісної музики, купити квитки на «Мачете» можна вже зараз. 11 Березня в Малевич: concert arena концерт гурту, який ви запам’ятаєте надовго!

Концерт «Мачете» у Львові – «это проект для людей, которые открыты для мира и живут чувствами», каже Ярослав Малий, вокаліст гурту. Замовляйте квитки на «Мачете» у Львові 11 Березня і ви не пошкодуєте про свій вибір.

Гурт «Machete» в 2010 році створив Ярослав Малий, вокаліст «Токіо». «Мачете» став популярним миттєво завдяки відео “Ніжність”. А потім був кліп “Не розлучайтеся”, премія Europe Music Awards і близько 15 мільйонів переглядів в соцмережах. Це найсильніший успіх, який не покидає групу і донині. Переконайтесь в цьому самі! Замовляйте квитки на «Machete» у Львові вже зараз!

Вартість квитка 450-1700 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор