Мирослав Скорик і Музика Львова

//

miroslav-skorik-i-muzika-lvova

Мирослав Скорик і Музика Львова – особливий концерт з неповторним галицьким музичним акцентом.

Програма концерту відображає справжній дух міста Лева: прозвучать твори п’яти знаних композиторів.

Це корифеї – Микола Колесса та Анатолій Кос-Анатольський і сучасна ґенерація – Віктор Камінський та Олександр Козаренко.

Між ними своєрідним об’єднуючим містком стала постать Мирослава Скорика, який у своїй творчості поєднав традиції старої львівської композиторської школи з новаторством, властивим поколінню львівських митців сьогодення.

У концерті бере участь Академічний камерний оркестр Віртуози Львова (Художній керівник та головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Сергій Бурко).

У програмі:

Микола Колесса. Сюїта «В горах».

Анатолій Кос-Анатольський. Пасакалія.

Віктор Камінський. «Te Deum».

Мирослав Скорик. Партита № 6.

Олександр Козаренко. Sinfonia-estravaganza.

Концерт відбувається в рамках міжнародного проекту «Рік Музики Мирослава Скорика», до 80-річчя легендарного композитора. Національна концертна агенція UKR Artists спільно з найкращими концертними залами України, протягом 2018-2019 років проводить низку культурно-мистецьких заходів, які представлять великій аудиторії поціновувачів класичного мистецтва перлини композиторської майстерності Мирослава Скорика.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор