Мозаїка: Львів — Станиця Луганська

//

Анна

mozaika

Мозаїка: Львів — Станиця Луганська у Храмі Священномученика Климентія Шептицького з 14 по 19 січня 2018 року.

1500 км подолають діти і підлітки зі Станиці Луганської, щоб заколядувати разом із хором «Жайвір» у Львові. Виступ розпочнеться 14 січня о 19:00 у Храмі Климентія Шептицького, а продовжиться 19 січня в Будинку культури Станиці Луганської.

Колядки та щедрівки з різних регіонів України, архаїчні тексти Різдва, Ірод, Рахіль, Марія, царі й ангели — це пісенний проект «Мозаїка», який щороку проводить у Львові співачка та режисерка Уляна Горбачевська. З ініціативи агенції АртПоле цього року «Мозаїка» відбудеться не лише у Львові, а й в Станиці Луганській, поєднавши в співі та грі дітей і підлітків з різних кінців України. Зараз і у Львові, й у Станиці тривають репетиції!

У цій зустрічі ми ділитимемось новинами проекту, матеріалами із поїздок та майстер-класів, колядами і радістю. Долучайтесь!

Проект підтримує Благодійний фонд Сергія Жадана. Якщо ви хочете долучитися своїм внеском, реквізити для перерахунку – на сторінці фонду (у призначенні платежу слід зазначити “Для Станиці Луганської”). Якщо Ви бажаєте стати партнером проекту або маєте додаткові запитання, пишіть нам на ArtPole.

Вхід на подію вільний. Ви можете підтримати проект благодійним внеском.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор