«Музика Франції у Львові»

//

organ-i-royal

1 серпня у львівській філармонії відбудеться концерт «Музика Франції у Львові».

П’єр Зеворт – титульний органіст готичного собору Сен-Жермен л’Осерруа (1150) у середньовічному місті Дурдан, що за 60 км від Шартра (Франція). П’єр Зеворт поєднує концертні виступи по Франції (Нотр-Дам де Парі, собори Бордо, Кутанса, Сент-Омера) з викладанням музики у Дурдані та Арпаоні. Він володар кількох престижних премій, зокрема консерваторії Рамо та Співочої школи у Парижі і Бордо.

Концертні гастролі П’єра Зеворта неодноразово відбувалися у багатьох країнах: Великобританія, Швейцарія, Німеччина, Прибалтика, Польща, Румунія, Бельгія, Україна, Чехія, Білорусь, Росія, США, Бразилія. У 2018 році він з успіхом інтерпретував органну музику Франції у кількох містах України.

Програма виступу П’єра Зеворта на ІІІ Міжнародному фестивалі “Pizzicato e Cantabile” 1 серпня 2018 року наскрізь пройнята містикою сакральності французьких композиторів, які творили у XVI ст. за органами майстрів XVIII cт. Т’єррі та Кліко, а також у XIX-XX ст. для органів Арістіда Кавайє-Колля у храмах Парижа Нотр-Дам і Сен-Сюльпіс.

В програмі концерту:

Louis Marchand (1669 – 1732). Grand dialogue en Ut.

François Couperin (1668 – 1733). Benedictus en Taille et Offertoire sur les Grands Jeux.

César Franck (1822 – 1890). Prélude, fugue et variation.

Louis Vierne (1870 – 1937). Carillon de Westminster, Opus 54, No. 6.

Pierre Cochereau (1922 – 1984). Berceuse – Scherzo symphonique.

Jean Langlais (1907 – 1991). Acclamations Carolingiennes.

Богдан Котюк (*1951). Benedictus.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор