Органні шедеври

//

Анна

organni-shedevri

3 травня 2018 року у Львівському органному залі відбудеться концерт “Органні шедеври” Ольги Єфремової.

Львівський органний зал продовжує запрошувати до себе найкращих органістів України. Цього разу із сольним концертом до Львова завітає одеситка Ольга Єфремова.

Дипломантка міжнародних конкурсів, органістка ніколи не втомлюється вчитися новому: закінчила Одеську консерваторію по класу фортепіано та по класу органу, навчалась в аспірантурі Санкт-Петербурзької консерваторії, вивчала старовинну музику в Фінляндії, була аспіранткою Вищої музичної школи м. Штутґарта (Німеччина) та брала участь у майстер-класах в Норвегії, Швейцарії, Великій Британії, Австрії. Ольга Єфремова багато гастролювала в країнах Європи. До Львова вона привезе твори, сповнені сонця та життя, як і її рідне місто Одеса – “Ельфів” Жозефа Боне, “Рондо аля Кельтіка” Ганса-Андре Штамма. Також у програмі “одеського” концерту твори Дітріха Букстегуде, Шарля-Марі Відора, Олів’є Мессіана та Йоганна Себастьяна Баха.

Ольга Єфремова – орган, Одеса.

Д. Букстегуде – Прелюдіум фа дієз мінор.

Й.С. Бах / А. Вівальді – Концерт ре мінор.

Ш.-М. Відор – Фінал “Готичної симфонії”.

Ж. Боне – Ельфи.

О. Мессіан – Дві медитації з циклу “Вознесіння”.

Г.-А. Штамм – “Рондо аля Кельтіка”.

Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор.

Вартість квитка 50-120 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор