Songs of the Wild, Wild West

//

songs-of-the-wild-wild-west

28 липня у львівському органному залі відбудеться концерт “Songs of the Wild, Wild West”.

Дикий Захід у Західній Україні! Львівський органний зал зустрічає гостей з Америки: співачку Келлі Монтгомері та піаністку Оксану Луцишин.

Хочете відчути атмосферу відчайдушного Дикого Заходу? Приходьте 28 липня у Львівський органний зал! Концерт “Songs of the Wild, Wild West” – це легка і весела “Американа” у виконанні піаністки Оксани Луцишин та співачки, контральто Келлі Монтгомері. Ковбойські пісні, американські народні твори, музика зі спектаклів та фільмів, а також класичні твори Аарона Копленда, Рут Кроуфорд Сіґер, Стівена Фостера, Патріка Гілмора – все це звучатиме на концерті наших гостей зі Штатів.

Оксана Луцишин – українська піаністка, яка вже довгий час мешкає в США. Починала навчання музики в Сокалі на Львівщині, закінчила Московську консерваторію. Лауреатка

міжнародного конкурсу піаністів ім. Вільяма Капелла (Меріленд, США). На початку 90-х дебютувала у Нью-Йорку в малому залі Карнегі-холу (Вейл Речиталь хол). Після еміграції у США навчалася в Університеті Індіани, мала багато сольних проектів та перемог у конкурсах. Разом із чоловіком Андрієм Каспаровим створила фортепіанний дует.

Нині Оксана Луцишин є професоркою музики Університету Олд Домініон, де навчає теорії фортепіано та музики.

Келлі Монтгомері – колега Оксани по університету, де викладає вокал. Її творча біографія настільки насичена, що важко вибрати щось найцікавіше! Келлі починала як піаністка, закінчила університет по класу клавесину та органа, служила органісткою у костелі, довго і серйозно вчилася співу, стала доктором музики у сфері вокального виконавства. Їй чудово вдається поєднувати гастролі в Європі, Азії та Близькому Сході, численні концерти в Штатах у провідних оперних театрах із викладанням у вишах США та проведенням майстер-класів у різних країнах.

Оксана Луцишин – фортепіано (США).

Келлі Монтгомері – альт (США).

В програмі концерту:

– Ф. С. Кей, Дж. С. Сміт – “Зірково-смугастий прапор”.

– Р. К. Сіґер – “П’ять пісень для контральто” (“Білий місяць”, “Радість”).

– Л. Бернштайн – “Сувеніри” ( Аарону Копланду, Полу Боулзу).

– П. Гілмор – “Коли Джонні повертається додому”.

– С. Фостер – “Я буду солдатом”, “Я не можу сьогодні співати”, “Кемптаунські перегони”.

– В. Томпсон – “Наполеглива пастораль: Аарон Копленд”, “Сувенір: портрет Пола Боулза”.

– Дж. Б. Кейтс – “Найсолодший подарунок”.

– “Дай мені цю стару віру” (традиційний госпел).

– “Вирушай (до Ісуса)” (духовна пісня).

– А. Е. Брумлі – “Я полечу геть”.

– П. Боулз – “Народні прелюдії”.

– Народні пісні: “Бідний незнайомий подорожній”, “Він пішов”, “Шенандоа”, “Сінді”.

– П. Боулз – “La Cuelga”, “Sayula”.

– Р. Роджерс та О. Хаммерштайн – “Оклахома” (“Неможливо сказати ні”).

– І. Берлін – “Енні, візьми свою зброю” (“Я теж індіанець”, “Я спіймав сонце зранку”, “Не існує такого бізнесу, як шоу-бізнес”).

– А. Менкен, С. Шварц – “Кольори вітру” (з мультфільму “Покахонтас”).

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор