«Генії бароко: Бах і Вівальді»

//

organ-i-royal

23 липня 2018 року у Львівській філармонії відбудеться концерт «Генії бароко: Бах і Вівальді».

Органні цикли Йоганна Себастьяна Баха прозвучать в інтерпретації львівської органістки Olenka Matselyukh. До неї з віртуозною скрипкою у «Le quattro stagioni» – 4-ох концертах Антоніо Вівальді – долучиться Марко Комонько. Цей перший в історії музики програмний твір складається з 12 сонетів, кожен з яких вводить слухачів у настрій музики дванадцяти місяців року. Їх перед кожною наступною частиною у авторському перекладі з італійської мови представить публіці коментатор-ведучий Богдан Котюк. Транскрипцію оркестрового циклу для скрипки та органу здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий органів Віталій Півнов.

Музику і поетичне слово Вівальді у реальному часі доповнить живопис художниці Ольги Куц, яка втілить програмність його музики у фарби і мінливі образи.

У програмі твори:

Johann Sebastian Bach (1685 – 1750). Fantasia & fugue g-moll, BWV 542.

Johann Sebastian Bach (1685 – 1750). Choral “Ich ruf’ zu Dir, Herr Jesu Christ”, BWV 639.

Johann Sebastian Bach (1685 – 1750). Toccata & fugue d-moll, BWV 565.

Antonio Vivaldi (1678 – 1741). 4 concerti «Le quattro stagioni».

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.