Розмова з письменниками: Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк

Дата: 5.06.2018
Час: 18:30
Локація: Львівська копальня кави
Адреса: пл. Ринок, 10
rozmova-z-pismennikami.jpg (65.88 Kb)

5 червня 2018 року у Львові в Львівській копальні кави відбудеться зустріч з письменниками Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк.

У цих трьох письменників – Доржа Бату, Андрія Цаплієнка та Ілларіона Павлюка – набагато більше спільного, аніж здається на перший погляд. Найперше – вони автори захопливих книжок, що тільки-но з’явились в українських книгарнях. «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату розповідає про несумні будні працівників НАСА, що відповідають за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У романі-антиутопії Андрія Цаплієнка «Стіна» йдеться про наше недалеке майбутнє – два постапокаліптичні суспільства, котрі борються поміж собою та, власне, стіну, що розмежовує їх. А Ілларіон Павлюк презентував читачам триллер «Білий попіл» – цікавий, атмосферний та водночас динамічний детектив у стилі нуар із натяком на Гоголівського «Вія».

Разом з авторами обговорюватиме твори поетеса Мар’яна Савка.

Кожного з трьох письменників поєднує професія – журналістика. Усі ми знаємо репортажі з гарячих точок планети тележурналіста Андрія Цаплієнка. Дорж Бату працював ведучим новин на українських загальнонаціональних телеканалах, готував репортажі з місць бойових дій, а згодом — на британському «SkyNews» та «Голосі Америки». Ілларіон Павлюк відомий як журналіст і теледокументаліст, працював репортером-міжнародником — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті, є автором низки гучних документальних стрічок. Як усе побачене та прежите вплинуло на стиль письма авторів? Чи використовуюється у літературі отриманий досвід «польової журналістики»? Який життєвий сюжет може стати поштовхом до книжки, а який незворотно кане в Лету історії? Про усе це – під час «зіркової презентації» у Львові.

Вхід вільний.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Поетичні читання у львівській обласній бібліотеці юнацтва
Пропонуємо Вам відвідати поетичні читання на тему: “Жінка...Особлива і прекрасн...
Літературне рандеву «Веселе літо»
23 липня 2018 року у львівській бібліотеці для дітей відбудеться літературне ра...
Літня франкознавча школа
Не знаєш як провести літо? Друзі роз’їхались на відпочинок? Прагнеш нових знань...
Куди піти з дітьми?
Де побачити зорепад Персеїди? Астрономічний пікнік під зорепадом в Брюховичахи
19 серпня в астрономічній обсерваторії відбудеться астрономічний пікнік.
Квест "Фантастичні і не дуже історії Левандівки"
В рамках 3 фестивалю Параджанова на Левандівці відбудеться безкоштовний квест "...
Дні європейської спадщини 2018
з 7 по 9 вересня 2018 року у Львові дні європейської спадщини 2018.
...
...
Топ новин