Розмова з письменниками: Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк

Дата: 5.06.2018
Час: 18:30
Локація: Львівська копальня кави
Адреса: пл. Ринок, 10
rozmova-z-pismennikami.jpg (65.88 Kb)

5 червня 2018 року у Львові в Львівській копальні кави відбудеться зустріч з письменниками Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк.

У цих трьох письменників – Доржа Бату, Андрія Цаплієнка та Ілларіона Павлюка – набагато більше спільного, аніж здається на перший погляд. Найперше – вони автори захопливих книжок, що тільки-но з’явились в українських книгарнях. «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату розповідає про несумні будні працівників НАСА, що відповідають за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У романі-антиутопії Андрія Цаплієнка «Стіна» йдеться про наше недалеке майбутнє – два постапокаліптичні суспільства, котрі борються поміж собою та, власне, стіну, що розмежовує їх. А Ілларіон Павлюк презентував читачам триллер «Білий попіл» – цікавий, атмосферний та водночас динамічний детектив у стилі нуар із натяком на Гоголівського «Вія».

Разом з авторами обговорюватиме твори поетеса Мар’яна Савка.

Кожного з трьох письменників поєднує професія – журналістика. Усі ми знаємо репортажі з гарячих точок планети тележурналіста Андрія Цаплієнка. Дорж Бату працював ведучим новин на українських загальнонаціональних телеканалах, готував репортажі з місць бойових дій, а згодом — на британському «SkyNews» та «Голосі Америки». Ілларіон Павлюк відомий як журналіст і теледокументаліст, працював репортером-міжнародником — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті, є автором низки гучних документальних стрічок. Як усе побачене та прежите вплинуло на стиль письма авторів? Чи використовуюється у літературі отриманий досвід «польової журналістики»? Який життєвий сюжет може стати поштовхом до книжки, а який незворотно кане в Лету історії? Про усе це – під час «зіркової презентації» у Львові.

Вхід вільний.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Від задуму до успіху: розмова з Сергієм Жаданом
21 вересня відбудеться зустріч з Сергієм Жаданом у Львові.
Зоя Лісовська: Джерела пристрасті. Малярство, графіка
17 вересня відбудеться презентація книги «Зоя Лісовська: Джерела пристрасті. Ма...
Зустріч з Пітером Х. Фогтдаль (Данія)
На зустріч Ви матимете можливість із подробицями біографії автора та дізнатись ...
Куди піти з дітьми?
Біля Львова відкриють резиденцію Святого Миколая
Резиденцію святого Миколая відкриють у ведмежому притулку Домажир, що біля Львов...
Зі Львова до Брюхович на свята поїде ретро - поїзд
Паровоз пригадає львів’янам та туристам історію столітньої давності, коли між Ль...
Фікси шоу
Фікси шоу в Центрі Довженка від творців мультсеріалу 6 жовтня 2018 року.
...
...
Топ новин