Розмова з письменниками: Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк

Дата: 5.06.2018
Час: 18:30
Локація: Львівська копальня кави
Адреса: пл. Ринок, 10
rozmova-z-pismennikami.jpg (65.88 Kb)

5 червня 2018 року у Львові в Львівській копальні кави відбудеться зустріч з письменниками Дорж Бату, Андрій Цаплієнко, Ілларіон Павлюк.

У цих трьох письменників – Доржа Бату, Андрія Цаплієнка та Ілларіона Павлюка – набагато більше спільного, аніж здається на перший погляд. Найперше – вони автори захопливих книжок, що тільки-но з’явились в українських книгарнях. «Франческа. Повелителька траєкторій» Доржа Бату розповідає про несумні будні працівників НАСА, що відповідають за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У романі-антиутопії Андрія Цаплієнка «Стіна» йдеться про наше недалеке майбутнє – два постапокаліптичні суспільства, котрі борються поміж собою та, власне, стіну, що розмежовує їх. А Ілларіон Павлюк презентував читачам триллер «Білий попіл» – цікавий, атмосферний та водночас динамічний детектив у стилі нуар із натяком на Гоголівського «Вія».

Разом з авторами обговорюватиме твори поетеса Мар’яна Савка.

Кожного з трьох письменників поєднує професія – журналістика. Усі ми знаємо репортажі з гарячих точок планети тележурналіста Андрія Цаплієнка. Дорж Бату працював ведучим новин на українських загальнонаціональних телеканалах, готував репортажі з місць бойових дій, а згодом — на британському «SkyNews» та «Голосі Америки». Ілларіон Павлюк відомий як журналіст і теледокументаліст, працював репортером-міжнародником — спеціалізувався на арабо-ізраїльському конфлікті, є автором низки гучних документальних стрічок. Як усе побачене та прежите вплинуло на стиль письма авторів? Чи використовуюється у літературі отриманий досвід «польової журналістики»? Який життєвий сюжет може стати поштовхом до книжки, а який незворотно кане в Лету історії? Про усе це – під час «зіркової презентації» у Львові.

Вхід вільний.

Схожа інформація
В Центрі Шептицького відбудеться Koha - Ton
Протягом двох днів, 20−21 грудня, з 10.00 год. у Центрі Митрополита Андрея...
Від задуму до успіху: розмова з Сергієм Жаданом
21 вересня відбудеться зустріч з Сергієм Жаданом у Львові.
Зоя Лісовська: Джерела пристрасті. Малярство, графіка
17 вересня відбудеться презентація книги «Зоя Лісовська: Джерела пристрасті. Ма...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
У Львові відбудеться дитячий фестиваль "Казка у гаю". Програма заходу
У неділю, 26 вересня, для маленьких львів'ян буде справжнє свято. У Шевченківськ...
Куди піти з дітьми у Львові та поблизу восени
Осінь - пора прекрасних вихідних, коли на вулиці ще не надто холодно, але вже і ...
Куди піти у Львові на вихідних: події 17-19 вересня
Вересневі вихідні - це ті вихідні, які гріх просидіти вдома. Тому негайно ділимо...