Благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили»

//

blagodiinii-veloprobig-kruchu-pedali-szob-voni-zhili

3 червня 2018 року у Львові відбудеться благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили».

Третій рік поспіль співак Арсен Мірзоян та благодійний фонд «Запорука» ініціюють благодійний велопробіг. Мета велопробігу 2018 року – зібрати щонайменше 220 тис. грн. на ремонт відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії. Саме така сума потрібна на оновлення одного блоку, який складається з двох палат та санвузлів.

У 2017 році велопробіг зібрав 100 тисяч на ремонт першої частини відділення, який коштував близько мільйона гривень. Рік перед цим на велопробігу з Арсеном львів’яни зібрали кошти на 5 інфузоматів для онкохворих дітей.

Щоб взяти участь у велопробізі, потрібно сплатити реєстраційний внесок,не забудьте взяти роздруківку квитка з собою.

Початок реєстрації на велопробіг 3 червня о 10:30 на площі біля Оперного театру. Старт о 12:00.

Співорганізатор акції – мережа прокату veliki.ua розробили маршрут, який зможе подолати кожен. У день велопробігу компанія надає 50% знижку на оренду роверів для учасників. Забронювати велосипед можна за телефоном: 050 388 23 04.

Вартість участі 150 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор