4 правила для вибору базових джинсів

//

fersht

Капсульний або базовий гардероб — це набір одягу, який підійде до будь-якої події. У жіночій шафі обов’язково мають бути хоча б одні джинси, в ідеалі — декілька моделей різних фасонів та кольорів. Для базового гардероба ви можете джинси купити в Інтертопі, де запропоновано понад 1000 різних варіантів.

moda

Правило 1: джинси мають відповідати стилю життя

Джинси на кожен день мають бути зручними в першу чергу. При чому ви маєте почувати себе в них комфортно і фізично, і психологічно. Витрачати гроші на джинси треба, якщо ви зможете комбінувати їх з різними стилями.

Якщо ви звикли до спортивного стилю, краще обрати вільні прямі моделі чи скіні. Якщо ви полюбляєте екстравагантність, то купуйте джинси з розрізами на талії тощо.

Правило 2: не тренди, а база

У базовому гардеробі не має місця для дивних трендів, що зникнуть з вулиць вашого міста вже наступного місяця. Проте ви можете обирати речі, що відповідають певним тенденціям:

  • світло-блакитний колір, що вам пасує;
  • широкі моделі, якщо під них є зручне взуття;
  • з акцентним переднім швом або защипом тощо.

Головне в цьому — почуватися комфортно та використовувати джинси всюди. Не треба купувати базовий одяг, розраховуючи, що ви одягнете його лише «для важливої» події.

Правило 3: якісні матеріали

Особливість базових джинсів у тому, що їх використовують майже кожен день. Такі штани мають служити вам кілька сезонів. Тож тканина має бути якісною. Джинси повинні витримувати постійну носку та не псуватися.

Правило 4: комбінація мінімум з трьома речами

Кожна нова річ має підходити мінімум до трьох старих речей. Коли купляєте нові джинси, подумайте, з чим ви будете їх носити. Наприклад, оберіть декілька светрів, піджак, гольф, сорочку, жилетку тощо.

Також подумайте про взуття. Добре, якщо ви зможете носити джинси в різні пори року. Вам знадобляться кросівки, туфлі або черевики в пару до них. Якщо ви не можете у своєму гардеробі обрати декілька поєднань, то від екстравагантних джинсів краще відмовитися.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.