Цікаві карткові ігри для великої компанії

//

fersht

Зібратися ввечері з улюбленими друзями та провести час за якою-небудь грою — це краще завершення дня. Найчастіше всі зупиняються за картковими іграми, але зараз їх так багато, що навіть і не вибереш. Тому ми і підібрали для вас кращі карткові ігри, які допоможуть зробити вечір з друзями цікавішим и веселішим.

Мафія

Гра яка не залишає байдужим нікого. Правила знають усі, грати можуть як маленькі діти, так і найдоросліші гравці у компанії. Плюсом цієї гри є те, що грати можна як на звичайній колоді карт, так і на спеціальних картах. Але все ж таки цікавіше на спеціальних, тому, що там з’являється більша кількість персонажів та цікавіший сюжет.

Покер

Перевірена часом та великими компаніями друзів гра. Грати можна компанією до десяти чоловік, час гри необмежен взагалі. Якщо ви в покер граєте вперше, тоді вам потрібно вивчити комбінації в покері, адже у кого сильніше комбінація карт, той і виграв. Приємною частиною є те, що зробити її цікавішою можна за допомогою гри на кошти, можна на незначні, можна на великі, все залежить від компанії. Грати можна також і онлайн, бо зараз з’явилось багато сайтів та додатків на смартфони. Там також можна вибрати гру на інтерес або на справжні гроші.

kartkovi_igri

Дурень

Така стара гра, але така цікава. Напевно, вона ніколи нікому не набридне. Грати у неї модна компанією до шести людей. Якщо гравців менше, то можна грати не у класичну версію на 36 карт, а на 24. Якщо ви не знаєте, то крім класичної версії є ще перекладна та з шулерами. Можете спробувати якщо ви ще не грали у такі варіанти.

UNO

UNO — це відома карткова гра, яка прийшла до нас із Америки. Гра дуже проста, треба тільки розібратися у правилах. Грати можна навіть маленьким дітям віком від семи років. Сенс гри полягає в тому, щоб позбавлятися від карток, на яких навіть нічого не написано орієнтуючись за верхньою карткою у стовпці.

Дурень — Мельниця

Це одна з різновидів класичної ігри в дуреня, але трішки цікавіший, бо не такий відомий. В цей різновид може грати і дві і три людини, але чим більше гравців, тим цікавіше. Гравцям роздають по три карти та кладуть колоду з відкритим козирем на гральний стіл.

Карткова лотерея

Це легка, цікава гра, яка доступна для будь якого віку. У неї немає точної кількості гравців, чим більше — тим цікавіше. Для гри потрібно дві повні колоди із 36 карт. Для початку із компанії вибирають банкіра та здавача.

Свинка

Проста народна гра, якою люди забавляются вже багато років. Колоду карт кладуть на стіл, дістають шестірку та кладуть її поперек. Кожен гравець бере зверху колоди карту та робить магазин. Гра буду набагато цікавішою якщо гравців багато.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор