Куди піти у Львові на вихідних 22-24 жовтня

//

tanyadzyama

Нарешті знову вихідні. Це означає, що варто трохи забутися від насущного і провести час з користю для душі і тіла. Ми завжди раді вам у цьому допомогти, тому пропонуємо чергову підбірку цікавих подій, які відбудуться у Львові 22-24 жовтня.

Куди піти у Львові на вихідних

П’ятниця, 22 жовтня

22 жовтня о 14:00 у Львові стартує Lviv Cheese and Wine Festival – Свято сиру та вина. Воно триватиме до 26 жовтня у Палаці Потоцьких. Це вже буде дванадцятий Lviv Cheese and Wine Festival.

“Цьогоріч готуємо багато «винних» сюрпризів. І, загалом, гастрономічних”, – анонсував новинки на святі головний організатор, директор фестивалю, Андрій Сидор.

Фестиваль запрошує найкращих експертів виноробства, власників фермерських господарств, професійних сомельє, аби кожен гість зміг посмакувати вишуканим вином, смачним сиром та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

А о 18:00 у Центрі міської історії відбудеться День домашнього кіно. Це відкритий показ аматорських фільмів та зйомок із приватних архівів. Під час показу можна буде переглянути цьогорічні знахідки Міського медіаархіву Центру міської історії та поспілкуватись із авторами та героями віднайдених та оцифрованих домашніх фільмів.

Відвідувачів чекають за адресою вул. Богомольця 6, конференц-зал.

Субота, 23 жовтня

У суботу ввечері, о 22:00, !FESTrepublic, що на Старознесенській 24, відбудеться вечірка 90-х. Відвідувачі зможуть танцювати до ранку під старі пісні та згадати як перемотувати касети олівцем. Гості, які вдягнуться у стилі 90-х, отримають коктейль.

Вхід на подію за сертифікатом про вакцинацію або негативним ПЛР-тестом.

Неділя, 24 жовтня

А завершити вихідні пропонуємо у неділю у Театральному центрі “Слово і голос”. Тут відбудеться вистава “Земля-Пісня”.

“Дійство зіткане з двадцяти найдавніших традиційних пісень. Унікальність роботи з народною піснею Театрального центру «Слово і голоС» в тому, що тут пісня співається без обробок і музичних інструментів, вона родиться тут і зараз так, як народилася вперше, у 12-му чи 17-му століттях”, – наголошують організатори.

І пропонують послухати пісні, які збирали на Поділлі, Поліссі, Полтавщині та Кропивниччині.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор