Lviv Cheese and Wine Festival. Свято сиру та вина у Львові

//

tanyadzyama

22 жовтня у Львові стартує Lviv Cheese and Wine Festival – Свято сиру та вина. Воно триватиме до 26 жовтня у Палаці Потоцьких. Розповідаємо найцікавіше.

Щороку у Львові восени відбувається грандіозна подія – Lviv Cheese and Wine Festival. Фестиваль сиру та вина люблять туристи, гості міста та самі львів’яни. Тож не дивно, що цей захід увійшов до сімки найкращих осінніх свят у світі. Такий рейтинг оприлюднила одна з найпопулярніших американських платформ для пошуку подорожей Trips To Discover. Свято сиру та вина не просто увійшло до цього списку, а впевнено його очолило.

Міський фестиваль сиру і вина – це справжній осінній гастрономічний фестиваль. Тут відбуваються концерти народної музики, конкурси, семінари, безліч розважальних заходів, а також присутні найкращі сорти вин і сирів регіону,

– йдеться у тексті, який оприлюднили 4 вересня 2021 року.

Більше про це можна прочитати тут

Цьогорічне Свято сиру та вина стартує о 14:00 22 жовтня та триватиме до вечора 26 жовтня. Це вже буде дванадцятий Lviv Cheese and Wine Festival.

“Цьогоріч готуємо багато «винних» сюрпризів. І, загалом, гастрономічних”, – анонсував новинки на святі головний організатор, директор фестивалю, Андрій Сидор.

Фестиваль запрошує найкращих експертів виноробства, власників фермерських господарств, професійних сомельє, аби кожен гість зміг посмакувати вишуканим вином, смачним сиром та провести час у приємній та невимушеній атмосфері.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор