Обираємо вино без дегустації: ознаки якісного напою

//

fersht2

Святкові вечори та вечірки нерідко доповнює келих вина. Сьогодні не всі українці цілковито розбираються в цьому алкогольному напої. Коли ви вирішили вино купити з доставкою, варто ознайомитись з обраним сортом. Вивчити прості ознаки якісного виноградного алкоголю під силу кожному.

Існує думка, що зробити вибір без дегустації неможливо. Саме зараз читачі можуть дізнатись ознаки, на які варто звернути увагу при купівлі вина. З урахуванням показників якості, кияни здатні відвідати онлайн-супермаркет Турбо та знайти напій за своїми вподобаннями.

vino_kupiti_z_dostavkoyu

Особливості вина — колір, вміст цукру, вид

Візуальна оцінка ємностей говорить покупцям про важливі якості напоїв. Слід пам’ятати, що червоні вина з часом дещо світлішають. Водночас білі напої схильні ставати більш насиченими та темними. У жодному разі однорічні вина не мають осаду та бурого відтінку. Відмова від купівлі також може бути обумовлена його каламутністю.

У дарксторах Turbo UA є вина з різним вмістом цукру. За цим критерієм напої поділяють на:

  • Сухі — Для них властивий високий рівень терпкості. Вміст цукру складає до 4 г/л.
  • Середньої солодкості — Напівсолодкі варіанти містять не менше 45 г/л, напівсухі – до 18 г/л.
  • Десертні — Солодкі варіації вин з вмістом цукру до 120 грамів на літр.

Під час вибору вина особливу увагу доцільно звернути на страви. Обрати білі напої варто до морепродуктів і риби, червоні — до м’яса. Хліб, сир та фрукти — закуски, що смакують з усіма видами. До рожевих та сухих ігристих вин на стіл подають як м’ясні, так і рибні страви. Вони є універсальними напоями. Каталоги компанії Турбо містять не тільки ці класичні вина, а й оригінальні сорти для будь-яких смаків та потреб. І всі напої доступні зі швидкою доставкою по місту Київ.

vino_2

Вік вина та якість ємностей

Поціновувачам насичених смакових якостей краще замовляти виноградні напої червоного кольору з витримкою від 1 до 3 років. Смак витриманих вин розкривається та стає багатим. Легка терпкість та фруктовий смак — ознаки молодих напоїв. Довготривала витримка білих вин здатна зробити їх занадто різкими. Цей вид алкогольного напою смачніший без неї. Вироби не старші ніж 2 роки користуються неабиякою популярністю серед замовників онлайн.

Деякі виноробні підприємства намагаються привернути увагу споживачів за допомогою незвичайного дизайну ємностей. При цьому покупцям необхідно дивитись на етикетку продукції. Вона повинна бути гладка і не пошкоджена, що свідчить про правильне зберігання товару.

Ціна та виробник

Фальсифіковані товари — не рідкість для ринку. Щоб насолодитись справжнім вином, слід обирати продукцію добре знайомих торгових марок. Вартість таких алкогольних напоїв в дарксторах Turbo UA — помірна. Доставка до дверей — від 15 хвилин, а якщо вина куплено на 250 грн і більше — це ще й безкоштовно. Служба працює з перевіреними постачальниками товарів. Кур’єри компанії доставляють замовлення в термосумках. Швидко отримати вино та закуски можна з асортименту найближчого даркстору. Хоч бонусна система не поширюється на алкогольну продукцію, клієнти сервісу можуть обмінювати TurboCoin на інші продукти.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор