У Львові відбудеться презентація книги про Революцію Гідності

Революція Гідності стала однією з ключових подій в історії України. Прикметно, що чимало фактів про події на Євромайдані досі вкриті мороком таємниці. Ця тема активно досліджується й дотепер, про що свідчить презентація книги про Революцію Гідності авторства Павла Романюка.

Коротко про Павла Романюка

Павло Романюк — відомий український письменник, журналіст і громадський діяч.

Народився 1940 року в Косові на Гуцульщині. За освітою він фахівець з фізичної культури, майстер спорту. Працював у пресі, був власкором впливової газети “Культура і життя”. Активно долучався до культурологічних і мовознавчих ініціатив, зокрема співзасновник Всеукраїнського товариства української мови.

Роман Павлюк автор численних книг та публікацій на теми культури, медицини, правознавства. Лауреат літературних премій. У віці 84 роки продовжує активну творчу та громадську діяльність. Відомий глибиною аналітики та невтомним прагненням творити і діяти в ім’я розвитку української культури. Однією з його найпопулярніших книжок є “Євангеліє від Марії. Пролог Незалежності України”.

Презентація книги про Революцію Гідності у Львові — на що чекати?

Подія обіцяє бути цікавою, адже книга “Революція Гідності: Чорна Меса” дійсно заслуговує на увагу. Роман Павлюк працював над нею протягом десяти років з моменту початку Євромайдану. По суті, презентація книги припадає на 10 річницю цих подій у Києві.

Всі ці роки автор збирав подробиці та приховані факти про Майдан, які й потрапили на сторінки його доробка. Крім того, Роман Павлюк розповість про долі та число героїв Революції гідності, таємні злочини та закулісних персонажів.

Цікаво, що до книги увійшли світлини фотожурналіста Олександра Тимошенка, який брав активну участь в Євромайдані, та навіть ртримав поранення від беркутівця.

І наостанок приємний подарунок: презентація книги про Революцію Гідності супроводжуватиметься смачною кавою від Кави Старого Лева 🙂

Коли: 14 лютого 2024, о 17:00

Де: Львівський палац мистецтв (вул. Миколи Коперника, 17)

Вхід: вільний

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.