Читацький клуб у Львові: “Добрі передвісники”

Фанатам книжок полум’яний привіт! Не пропустіть нагоду долучитись до читацького клубу у Львові та обговорити книгу “Добрі передвісники” авторства Ніла Ґеймана і Террі Пратчетта.

Коротко про книгу “Добрі передвісники”

Не можна збиратись на обговорення книги без розуміння її сюжету. Якщо ви не чули про “Добрих передвісників”, значить Всесвіт посилає вам знак прочитати їх! Одразу зазначимо — зараз не буде спойлерів, не хвилюйтесь. Лишень декілька слів про сюжет 🙂

Пссс, до речі, якщо ви хочете детальніше дізнатись про цей роман, то обов’язково прочитайте цей огляд!

Отож, “Добрі передвісники” — це фентезіний роман авторства видатної творчої пари Ніла Ґеймана і Террі Пратчетта. Він органічно поєднує елементи містики, гумору та соціальної сатири.

Через 11 років має настати Апокаліпсис, що знаменуватиме кінець світу. Ангел Азирафаїл та демон Кроулі, які протягом тисячоліть живуть на Землі, раптово розуміють, що їм обом не хочеться втрачати світ, до якого вони звикли. Об’єднавшись, вони намагаються зупинити Апокаліпсис, шукаючи та виховуючи Антихриста, який, за пророцтвом, має його розпочати. Їхні дії ведуть до низки комічних та непередбачуваних ситуацій, адже їм доводиться стикатися з бюрократією Небес та Пекла, людською сліпотою та фанатизмом, а також з власними комплексами та невпевненістю.

До речі, ловіть підбірку місць у Львові для справжніх книголюбів!

Коли: 19 лютого 2024, о 18:00

Де: Дзиґа (вул. Лесі Українки, 36)

Вхід: вільний 🙂

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор