Використання конструкцій Used to / Would / Be used to / Get used to / в англійській мові

//

fersht

repetitor_angl

В англійській мові є немало граматичних правил та конструкцій, які викликають труднощі у початківців. Однією зі складних студенти вважають конструкцію used to. Вона застосовується в тих випадках, коли необхідно розповісти про дію, яка часто повторювалася або відбувалася у минулому, але зараз не відбувається. Used to вживається не лише в стверджувальних реченнях. Можна сміливо побудувати заперечне або питальне речення. Розібратися з тим, коли треба вживати used to, а коли пишеться would або get used to допоможе репетитор з англійської мови.

Відмінності між конструкціями

angliiska_1

Речення з конструкцією used to утворюються дуже легко. До used to додають дієслово в початковій формі. Схема утворення:

angliiska_2

Приклади:

  • We used to love to go to the cinema on Saturday but now we haven`t enough time. – Ми дуже любили ходити в кіно по суботах, але тепер у нас немає часу.
  • In my childhood I used to write poetry. – У дитинстві я писала вірші.
  • They used their watercolor paints to draw picture. – Вони використовували свої акварельні фарби, щоб намалювати картину.

Якщо вам треба показати надбання нової звички, процесс звикання до чогось, візьміть підмет, додайте to get used to, дієслово із закінченням ing та інші члени речення.

Приклади:

I’m getting used to horse riding. – Я звикаю до їзди на коні.

I’mget used to living with my husband. – Я поступово звикаю жити з чоловіком.

Висновок

Конструкція used to дуже вередлива і незвичайна, тому вимагає ретельного вивчення правил. Якщо Ви зацікавлені в якісних знаннях, але вам важко самостійно освоїти складні конструкції англійською мовою, запишіться на заняття до репетитора. Викладач іноземних мов для початківців, допоможе за пару місяців вивчити з нуля іноземну мову, детально пояснить складні теми, підготує до ЗНО або міжнародних іспитів. Займатися з репетитором можна дистанційно або офлайн вдома.

Заходи за категоріями та локаціями

Контакти та правила сайту

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор