Чим вимоги до тракториста відрізняються від вимог до звичайного водія?

//

fersht

Переглядаючи різноманітні вакансії на онлайн-сервісі OLX Робота, можна звернути увагу на високий попит певних кандидатів, в тому числі водіїв і трактористів. У деяких випадках може здатися, на обидві посади може претендувати один фахівець, але ні. Насправді робота трактористом має на увазі велику відповідальність і дещо іншу спрямованість.

traktor

Ключові положення роботи тракториста

В першу чергу варто пам’ятати, що існує два напрямки діяльності. Розрізняють трактористів і трактористів-машиністів. У другому випадку управління здійснюється гусеничним трактором з двигуном високої потужності. Людина, що просто володіє правами, управляти подібною технікою не здатна, необхідна особлива підготовка. Як при навчанні в автошколі, фахівець проходить теоретичну і практичну частини, а в кінці складає іспит.

Додатково, в робочі обов’язки тракториста входить наступне:

  • технічне обслуговування транспортного засобу та навісного обладнання у разі його використання;
  • регулювання та налаштування агрегату, в залежності від спектра виконуваних сільськогосподарських завдань.

Але навички водіння вантажних і легкових автомобілів можуть стати певною базою при навчанні.

Чого спільного між водієм і трактористом?

У разі пересування по міській трасі водій сільськогосподарського оснащення стає повноцінним учасником дорожнього руху. Навіть в разі переміщення по короткій ділянці траси варто враховувати всі правила ПДР, щоб уникнути аварій і непередбачених ситуацій.

Варто відзначити, що гусеничні трактори не призначені для пересування по асфальтовому покриттю, тому для їх транспортування використовуються навантажувачі та вантажівки. Часто з цим завданням справляється водій самої сільськогосподарської техніки.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор