Де краще купувати витяжний вентилятор у Львові: поради експертів

//

fersht

Щоб встановити хорошу вентиляційну систему, важливо придбати ліцензійне обладнання, у т.ч. надійні витяжні вентилятори. У Львові з цього приводу можна звернутися до магазину Альтер Ейр. В каталозі ви знайдете все необхідне обладнання за доступною ціною, а також зможете замовити доставку, монтаж, налаштування та запуск в експлуатацію придбаних приладів. А про те, як грамотно обрати вентилятори для витяжки, ми розповідаємо в цій статті.

vityazhka

Для чого потрібен побутовий вентилятор у ванній?

Ванна — це кімната, де за вимогами СНіП необхідно забезпечити підвищений оборот повітря. Зазвичай, кратність повітрообміну у ванній досягає значення 3-5, тоді як для житлової кімнати вистачає одноразової заміни повітря на годину. Такі вимоги до ванни дозволяють зберігати сприятливу вологість та чистоту повітря. Кімнати, де вентиляція зроблена неякісно, відрізняються підвищеною вогкістю, пліснявою, «духотою», важкими запахами — все це негативно позначається на здоров’ї мешканців.

Основні типи витяжних вентиляторів

Щоб вибрати побутовий витяжний вентилятор у Львові, зверніть увагу на тип монтажу та особливості приладів в каталозі. Вентилятори можна класифікувати:

За типом монтажу

 1. Стельові вентилятори закріплюються на стелі. Тому, що такі прилади справляються з великою кількістю повітряних мас, їх рекомендують використовувати у ванних кімнатах з великою площею. Монтаж часто пов’язаний з обладнанням додаткового повітроводу для переміщення вентиляційної віддушини, яка зазвичай знаходиться в стіні.
 2. Настінні витяжки популярніші, тому що встановлюються прямо у вентиляційну віддушину, яку іноді підганяють під розмір приладу.

За внутрішньою конструкцією

 1. Осьові. Це циліндричний корпус, усередині якого навколо своєї осі обертається колесо з лопатями. При обертанні, повітря захоплюється лопатями та просувається у вентиляційну шахту по прямій: тобто повітряні потоки не завихрюються. Ці вентилятори встановлюються тільки на стіну та є досить шумними.
 2. Радіальні. Тут при обертанні колеса повітряні потоки рухаються через кожух у радіальному напрямку: такі витяжки працюють тихіше та легше переносять повітряні навантаження. Доступні для монтажу на стелю чи стіну;
 3. Побутові канальні вентилятори використовуються в приміщеннях площею понад 15 кв.м та встановлюються під стелею, для чого обладнується жорсткий повітропровід. Навіть за високої продуктивності канальні вентилятори відрізняються низьким рівнем шуму;
 4. Дахові витяжки призначені для вентиляції багатоповерхових будинків. Система відповідає за скидання відпрацьованого газу з усіх квартир, тому системи відрізняються високою ціною та складністю монтажу.

Чому краще робити вибір у каталозі спеціалізованих магазинів

Якщо ви хочете купити витяжний вентилятор, у Львові працюють спеціалізовані магазини та кліматичні компанії. Співпраця з такими продавцями відрізняється якісним сервісом, професійними консультаціями та впевненістю, що ваші кошти будуть витрачені не дарма. Крім того, співпраця з профі — це:

 • Широкий та зручний каталог побутових виробів різних цінових категорій;
 • Лише ліцензоване/сертифіковане обладнання;
 • Допомога у виборі оптимальних приладів;
 • Законне повернення/обмін товарів протягом 14 днів;
 • Можливість замовити доставку, монтаж, налаштування та обслуговування систем вентиляції;
 • Гарантії на обладнання, а також усі проведені на об’єкті роботи.

Що треба дізнатися про магазин перед придбанням такого пристрою

Перед цінною покупкою краще перевірити обраний інтернет-магазин, аби випадково не потрапити на недобросовісних продавців. Зверніть увагу на:

 1. Наявність свідоцтва «про реєстрацію приватного підприємця» або подібний документ;
 2. Знайдіть фізичну адресу магазину: потужні продавці вкажуть адресу офісу або шоуруму, де можна побачити вентилятори наживо. Домашня адреса продавця свідчить, що магазин невеликий і, можливо, не зможе нести всю відповідальність перед покупцем;
 3. Реальні інтернет-магазини не розміщуються на безкоштовних доменах або піддоменах 3-го рівня, тому що це просто надійно. Якщо ви помітили такий нюанс – це поганий дзвіночок;
 4. Зворотний зв’язок – один із важливих атрибутів професійного магазину. Якщо вам не відповідають, довго обробляють замовлення чи просто не виходять на зв’язок, варто подумати про іншого постача.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор