Жіночі кросівки для бігу Puma — особливості підошви, устілки та критерії вибору

//

fersht

Біг належить до видів спорту, в яких дуже важливим є екіпірування, одяг та взуття спортсмена. Під час бігу спина та ноги піддаються значному навантаженню, а організм може відчувати втому та виснаження від неправильно вибраного взуття. В колекціях бігових кросівок Puma ви легко підберете кросівки, які відповідають суворим вимогам спортсменів та надають легкість, продуктивність та підтримку під час бігу.

Елементи та технології комфорту кросівок для бігу Puma 

Кожен елемент дизайну, технології та деталі фірмових кросівок спрямовані на забезпечення бездоганного комфорту. Завдяки цьому зберігаються сили та мотивація на тренування, розвивається швидкість та витривалість, стають помітними нові досягнення та результати. При виборі бігових кросівок Puma https://dykyikram.com/bigovi-krosivki/jinochi/puma варто оцінити переваги та особливості взуття:

  • NRGY Beads. Технологія полягає в застосуванні кульок з поліуретанової піни в підошві. Вони забезпечують відмінну амортизацію та м’якість, а також допомагають зберігати енергію для більш ефективного бігу.
  • ProFoam. Матеріал використовується для створення легкої підошви та стійкої амортизації. Допомагає забезпечити комфорт і захист від ударів під час бігу.
  • SoftFoam+. Ця технологія створена для забезпечення відчуття м’якості під час бігу. Матеріал SoftFoam+ використовується в устілці кросівок, завдяки чому вони адаптуються під форму стопи та забезпечують відмінний комфорт протягом тривалих тренувань.
  • EverRide. Технологія використовується для покращення зносостійкості підошви. Допомагає забезпечити стабільність та захист під час бігу на будь-якій поверхні.

Незалежно від рівня досвіду та стилю бігу спортсмена, кожен знайде легкі та м’які кросівки для залу та вулиці. 

Що врахувати при виборі бігового взуття

При виборі бігового взуття від Пума важливо врахувати кілька ключових факторів, які впливають на комфорт та ефективність занять.

Тип покриття для бігу

Зазвичай бігові тренування проходять на біговій доріжці в залі, по асфальтованих доріжках, бетонних плитах, лісових стежках, піску. Для кожного типу покриття є окремі кросівки, підошва та верх яких розроблено з урахуванням особливостей умов середовища.

Тип стопи

Важливо визначити свій тип стопи: нейтральний, плаский або з високим підйомом. Це допоможе вибрати взуття з відповідним рівнем амортизації та підтримки.

Пора року

Пора року важлива при виборі бігового взуття. У зимовий період важливо мати кросівки з посиленим протектором та захистом від холоду та вологи. Влітку бажано носити легкі та дихаючі кросівки з відмінною вентиляцією, щоб запобігти перегріванню стопи.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор