Куди піти на вихідні у Львові 30-31 березня?

Ну що, як ваш початок тижня? Втомилися від робочих буднів і хочеться відпочити? Якщо так, то саме час розпланувати свої вихідні у Львові 30 та 31 березня. Це місто пропонує безліч цікавих подій, аби кожен знайшов розвагу до смаку. Ми підібрали для вас найяскравіші заходи на різний смак, тож читайте та обирайте, як провести вікенд.

Вечір музики Генрі Перселла у Львові

Почнімо нашу підбірку з класичної музики. Цими вихідними ви зможете насолодитись музикою Генрі Перселла у виконанні співачки та акторки Наталії Половинки та піаніста Сергія Кудринецького. Якщо ви не знаєте про постать Перселла, то обов’язково ознайомтесь з коротенькою біографічною довідкою, яку ми підготували для вас:

Генрі Перселл (1659-1695) – англійський композитор епохи бароко, найвидатніший представник англійського раннього бароко.

Він написав музику:

  • Опер: “Дідона і Еней”, “Королева фей”, “Діоклетіан”
  • Хорових антемів: “Тебе, Бога, хвалимо”, “My heart is inditing”
  • Інструментальних творів: “Фантазії на In nomine”, “Сонати для скрипки”
  • Пісень: “When I am laid in earth”, “Music for a while”

Коли: 30 березня 2024, 17:00

Де: Театральний Центр “Слово і голос” (вул. Городоцька, 38)

Вартість: 250 грн

Благодійна екскурсія з Богданом Мисюгою

Де провести вихідні у Львові прихильникам мистецтва? Звичайно, що на екскурсії! Втім, не лякайтесь, цей формат екскурсії не буде занудним, як чимало людей звикли думати. Богда Мисюга, артдиректор Центру індивідуального мистецтва Меркурій, підготував цікаву розповідь про виставковий проєкт “Ретроспектива індивідуального мистецтва України”.

Експозиція поділена на 5 періодів: мистецтво індивіда, мистецтво прогресу, мистецтво моральної опозиції, мистецтво цинічного дискурсу та мистецтво дієвих інтелектуалів. В експозиційних залах зібрано близько 400 робіт українських художників/художниць, створених від початку XX століття й до сьогодні. Тож якщо вам цікава ця тема, то обов’язково відвідайте цю екскурсію.

Ба більше, окрім того, що ви збагатите свої знання, ви також зможете матеріально підтримати українських захисників, які проходять реабілітацію. Всі кошти, вилучені з цього заходу, будуть направлені на потреби Національному реабілітаційному центру “Незламні”.

Коли: 30 березня 2024, 11:00

Де: Центр інтелектуального мистецтва Меркурій (площа Адама Міцкевича, 10)

Квитки: 550 грн

Реєстрація: форма для реєстрації за цим посиланням

Презентація книги “Посібник з убивства для хорошої дівчини”

А чи не хотіли б ви провести вихідні у Львові у ролі детектива та судово-медичним експертом? Для вас є прекрасна подія — презентація книги “Посібник з убивства для хорошої дівчини”. Що особливого в цьому заході?

Під час зустрічі відбудеться інсценізація судово-медичної експертизи за участю експерта Дмитра Палія та слідчої Поліни Кулакової. Ви зможете поринути у вир детективної історії, долучитися до квесту на розплутування загадкових подій та взяти участь в обговоренні книги разом із організаторами та іншими учасниками.

Крім того, для всіх, хто відвідає презентацію, підготовлені цікаві сюрпризи та подарунки, пов’язані з книжковою темою.

Коли: 30 березня 17:00

Де: Книгарня “Є” (проспект Свободи, 7)

Реєстрація: за цим посиланням

Вистава “Деякі ґатунки орлів”

Музика була, живопис був, тож тепер настав час театрального мистецтва. Цієї неділі у Львові відбудеться іронічна комедія під назвою “Деякі ґатунки орлів”. Провідна тема постановки — роль ідеї в людському житті. Пропонуємо вам короткий синопсис вистави:

І навіть не в тому біда, що немає ідеї, так немає навіть ідеї ідеї! Тобто вже немає ідеї, щоб ідею мати… ідею… хоч якусь!», – нарікає персонаж п’єси “Деякі ґатунки орлів”.

Сучасне мистецтво, шоу бізнес і телебачення, література, контент соціальних мереж – як часто в них є нова ідея? Глибина сенсів? Самобутність? І як кожен з нас своїм вибором впливає на це? Який попит формує?

Коли: 31 березня 2024, 17:00 та 19:30

Де: Перший академічний український театр для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11)

Квитки: придбати можна за цим посиланням

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор