Всеукраїнський турнір з бадмінтону “Волан Лева 2024” у Львові

Прихильники бадмінтону на місці? Для вас є прекрасна новина: у Львові відбудеться Всеукраїнський турнір з бадмінтону “Волан Лева 2024”. Якщо ви маєте бажання взяти участь або ж просто завітати на змагання, то обов’язково гортайте далі.

Все, що потрібно знати про “Волан Лева 2024”

Всеукраїнський турнір з бадмінтону у Львові триватиме з 12 по 14 квітня 2024. Змагання проходитимуть в категоріях Open, A, B, C: MS, MD WS, WD та XD.

Організатори повідомлять деталі положення, умови участі та процедуру реєстрації найближчим часом. Проте вже відомо, що реєстрація на турнір офіційно відкрита, і триватиме до 6 квітня 2024 року.

Турнір розпочнеться 12 квітня о 9:00, а завершиться 14 квітня о 18:00. Гравці, які не можуть взяти участь у перший ігровий день, повинні заздалегідь сповістити про це головного суддю. Учасники, що змагатимуться лише два дні, можуть виступати максимум у двох категоріях.

Організатори використовуватимуть мобільний додаток UBFA для точного відстеження часу кожного матчу. Щоб зареєструватися, необхідно також завантажити додаток UBFA.

Реєстраційні питання можна узгодити з головним суддею Іллею Шведовим, написавши на електронну адресу Shvedov.Illia@gmail.com.

Стартовий організаційний внесок становить 800 гривень, який учасники сплачують перед першою грою. Кількість учасників обмежена до 160 осіб задля якісної організації турніру.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, то ви можете звернутись до Владислава Васільєва за номером 0951011635 (Viber, Telegram).

Коли: з 12 по 14 квітня 2024

Де: Бадмінтонні корти “Команчеро”

Реєстрація: до 6 квітня 2024 (зареєструватись можна за цим посиланням)

Організаційний внесок: 800 грн

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор