27 червня – День мікро-, малих і середніх підприємств, Всесвітній день рибальства

depositphotos.jpg (36.3 Kb)

Власна затишна кав’ярня, маленька крамничка власноруч вирощених овочів і фруктів, пекарня, в яку ти вклав душу, – сьогодні день, коли вшановують працю тих, хто займається малим і середнім підприємництвом.

День мікро-, малих і середніх підприємств встановлено резолюцією №71/279 Генеральної Асамблеї ООН від 6 квітня 2017 року. Він має на меті підтримати та закликати людей до створення власного підприємства, поширити інформацію про такий бізнес та його плюси, підвищити обізнаність про його внесок у світову економіку.

Саме такі підприємства, в кожному з яких зайнято менш ніж 250 осіб, є основою більшості економік світу і відіграють важливу роль в країнах, що розвиваються.

Згідно з даними Міжнародної ради з малого бізнесу (ICSB), формальні і неформальні мікро-, малі та середні підприємства (ММСП) становлять більш ніж 90% усіх підприємств і забезпечують у середньому 70% загальної зайнятості населення. На їхню частку припадає 50% ВВП.

Саме мікро-, малі та середні підприємства найбільше постраждали від карантинних обмежень, запроваджених у зв’язку з пандемією корона вірусної інфекції та потребують додаткових коштів, часу й зусиль на відновлення.

Цього дня привітайте знайомих підприємців, а ще краще – скористайтеся послугами малого бізнесу й у такий спосіб підтримайте їхню працю.

Всесвітній день рибальства

2019-08-02-20-28-25-1200x800.jpg (108.64 Kb)

Всесвітній день рибальства проголошено рішенням Міжнародної конференції з розвитку та регулювання риболовлі у Римі 1984 року.

Століттями рибальство було одним із головних способів здобути їжу. Нині промислове рибальство використовує сучасні технології, а багато видів риб, молюсків та ракоподібних вирощують на спеціальних фермах.

Ловити рибу, розслаблятися, збиратися з думками та просто відпочивати – це заняття обожнюють багато чоловіків і жінок. Приватне рибальство є однією з найпопулярніших розваг, а ще поширеним видом спорту.

Цього дня в багатьох країнах проводять змагання з рибної ловлі, навчальні семінари з риболовлі. Ці заходи збирають і рибалок з великим стажем, і початківців-любителів.

В Україні День риболовлі святкують (згідно з указом Президента №464/95 від 22 червня 1995 року) у другу неділю липня.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Центр Довженка у Львові запрошує на літературне читання з Остапом Сливинським
У п’ятницю, 10 липня, в Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81) у Львові в...
7 липня – Різдво Івана Хрестителя, свято Купала
Свято Купала (Івана Купала, Купайла) – це східнослов'янське свято, яке відзнача...
6 липня – Всесвітній день поцілунків
Всесвітній день поцілунків вигадали у Британії ще в ХІХ столітті
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Парк розваг із динозаврами «Уруру»
Парк розваг «Уруру» відкрили на початку червня на території «Бухти вікінгів», л...
Фестиваль "Казка у гаю" відбудеться у вересні
Всеукраїнський театральний фестиваль у Львові зазвичай проходить в останні дні ...
Куди піти з дітьми у Львові? 7 найкращих місць для активного відпочинку
Відпочинок з дітьми - це чудова нагода провести час батьків з дітьми з користю ...
Топ новин