6 жовтня – Всесвітній день охорони місць проживання

zemna_kulya1.jpg (82.5 Kb)

Всесвітній день охорони місць проживання, або Всесвітній день середовища проживання, затверджено 1979 року в рамках Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.

Цей день встановили захисники навколишнього середовища. Як базовий документ використали Бернську конвенція про охорону дикої фауни і флори та природних середовищ існування, ухвалену Радою Європи. Конвенцію підписали 39 держав, які входять до Ради Європи, а також Європейський Союз.

Вплив людської діяльності на природу та зміни, спричинені ним, на сьогодні масштабні й невтішні. Щогодини з обличчя Землі зникають назавжди три види тварин. Щодня – більш ніж 70 видів тварин і рослин. За останні 25 років біологічне різноманіття Землі скоротилося більш ніж на третину.

Якщо тенденції не зміняться, то через кілька поколінь «всесвітній день охорони місць проживання» може стати «днем поминання місць проживання». Щоб зупинити зникнення біологічних видів тварин, а також рослин з лиця Землі, необхідно постійно нагадувати людству про важливість збереження природного середовища існування фауни і флори – для цього і слугує Всесвітній день охорони місць проживання.

smile
Схожа інформація
Куди піти на Різдво 25 грудня у Львові
Дізнайтесь, які цікаві події відбудуться в місті 24-25 грудня.
Вихідні дні у 2021 році: коли українці відпочиватимуть
Упродовж року в Україні є 11 офіційних вихідних днів.
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де шукати Миколая у Львові
Миколай прийде до Львова, попри карантин і коронавірус
Афіша Львова: куди піти у вихідні 7-8 листопада
Підбірка подій у Львові 7 і 8 листопада
Афіша Львова: куди піти у вихідні 24-25 жовтня
Останні вихідні жовтня цього року у Львові мають бути дощовими. Попри це, вдом...
Топ новин