9 вересня – Міжнародний день краси

barbi.jpg (220.93 Kb)

Починаючи з 1995 року, за ініціативою Міжнародного комітету естетики і косметології СІДЕСКО (CIDESCO – Comite International D'Esthetique Et De Cosmetologie) 9 вересня у світі шанують усе, що приносить естетичне й моральне задоволення. У багатьох містах і країнах саме цього дня проводять конкурси краси. Своє професійне свято відзначають пластичні хірурги, косметологи, виробники косметики і працівники модельного бізнесу.

Краса – естетична категорія, яка позначає досконалість, гармонійне поєднання певних аспектів об'єкта, за яких він викликає у спостерігача естетичну насолоду. Краса є важливою категорією культури, але водночас дуже суб’єктивним поняттям, хоча у різні часи в суспільстві намагалися виробити певні стандарти, еталони краси.

Так, у «високій моді» стандартом жіночої фігури зазвичай є надзвичайно худа, дуже висока, з вузькою талією та довгими ногами жінка, так звані знамениті параметри 90-60-90. Хоча для багатьох значно важливішими факторами краси є доглянутість, акуратність, пропорційність, а також такі риси характеру, як почуття гумору, щирість тощо. Останнім часом відбулися значні зміни і в уявленнях про гарну фігуру – вона має бути не надто худою, а радше «здоровою».

Міжнародний комітет естетики і косметології СІДЕСКО (CIDESCO – Comite International D'Esthetique Et De Cosmetologie) – провідна організація світу в галузі естетики та косметології. Заснована у Брюсселі 1946 року. Має відділення у 33 країнах світу. Диплом CIDESCO – найпрестижніша кваліфікація в галузі косметології. З 1957 року кваліфікація CIDESCO має єдині міжнародні стандарти. Понад 220 шкіл в усьому світі ведуть навчання згідно з єдиними стандартами CIDESCO з присвоєнням диплома CIDESCO. Щорічно CIDESCO проводить міжнародні конгреси і виставки, де відбуваються обговорення поточного стану справ в індустрії краси в країнах світу, ознайомлення з новітніми розробками галуззі тощо.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Новий рік і Різдво у Львові 2021: програма заходів
Новий рік і Різдво 2021 Львів святкуватиме по-особливому
4 грудня – Введення Пресвятої Богородиці, або третя Пречиста
Введення в храм Пресвятої Богородиці Діви Марії належить до 12 найважливіших це...
1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом, День працівників прокуратури, іменини у Романа
Також 1 грудня широко відзначають іменини Романа – початок так званого українсь...
Де шукати Миколая у Львові
Чарівна хатинка Миколая незабаром постане у Львові на площі Ринок.
Афіша Львова: куди піти у вихідні 7-8 листопада
Підбірка подій у Львові 7 і 8 листопада
Афіша Львова: куди піти у вихідні 24-25 жовтня
Останні вихідні жовтня цього року у Львові мають бути дощовими. Попри це, вдом...