Центр Довженка у Львові запрошує на літературне читання з Остапом Сливинським

//

sashko

tsentrdovzhenka

У п’ятницю, 10 липня, в Центрі Довженка (просп. Червоної Калини, 81) у Львові відбудеться літературне читання з сучасним поетом та літературознавцем Остапом Сливинським. Захід є переможцем експрес-проектів конкурсу «Фокус на культуру».

«Авторське читання від Остапа Сливинського для наших on-line слухачів – це поступова адаптація до сьогоднішньої реальності. Такий мистецький захід триватиме під час всього періоду літературних дискусій від «Dovzhenko TALKS: Література на даху» з різноманітними митцями та культурними діячами міста», – зазначила Марта Іванишин, директорка Центру Довженка.

Захід транслюватимуть о 18:00 у режимі on-line на сторінці Центру Довженка у Фейсбуці в рамках проєкту «Dovzhenko TALKS: Література на даху».

Остап Сливинський – український поет, перекладач та літературознавець, співорганізатор міжнародного літературного фестивалю-симпозіуму «Скрипти / Inscriptis» (2003−2005 рр.) і програмний директор Міжнародного літературного фестивалю в рамках Форуму видавців у Львові (2006-2007 рр.). З 2009 року член редколегії польсько-німецько-українського літературного журналу «Radar». Ініціатор і учасник кількох синтетичних мистецьких проектів і перформансів («Повільне дзеркало», «Чотири сторони світла», «Приготування», «Зимовий король»).

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор