День молоді 2024 у Львові: як відзначити

//

Nelegal

Цього року вдруге офіційно День молоді в Україні відзначають 12 серпня. Щороку для цього дня визначають провідну тематику, цьогоріч це – green skills (“зелені навики”, екологічні). У Львові до свята організовують дві великі події, що гуртують молодь та наближають її до розбудови країни буквально сьогодні-завтра-післязавтра.

В нашому місті одну з подій організовує Львівська обласна військова адміністрація, іншу – Львівська міська рада.

День молоді від мережі молодіжних просторів Львова ТВОРИ

Час: 12 серпня о 14:00

Локація: !FESTrepublic (вулиця Старознесенська, 24-26)

Що на тебе чекає?

Спідфрендинг

ідеальний час, щоб познайомитись та зафрендитись, тут буде можливість знайти нових друзів!

Презентація концепту молодіжної столиці Європи

розкажуть більше про статус Львова-2025 та яким чином він стосується саме тебе.

Нагородження «Сміливі»

досягнення потребують голосних та гордих слів! саме тому знову вручатимуть молодим людям нагороду «Сміливі», що започаткували у 2022 році, аби висловити подяку за внесок у розвиток суспільства.

реєстрація тут: https://forms.gle/nqZK4XqL3iCmsoXH6

ну а опісля, на тебе вже чекатиме «Друга ріка» з концертом! організовують концерт окремо від Дня молоді, проте закликають його відвідати, оскільки всі кошти з нього йтимуть на ЗСУ!

ДРУГА РІКА. SUPERNATION 2013-2023

Великий сольний концерт «Другої Ріки» під назвою «SUPERNATION 2013-2023». Українці сьогодні — це супернація, яку визнають у всьому світі. 12 серпня музиканти хочуть поглянути на історію нашої країни крізь призму альбому Supernation. Рок без сентиментів, а окрім пісень з альбому, також улюблені хіти гурту. Згадуватимуть важливі послання, які гурт співав ще 9-10 років тому, щоб ніколи не забувати, розірвати циклічність історії та врешті-решт змінити наше майбутнє. До зустрічі!

17:00 – відкриття дверей, 19:00 – початок програми

Форум «Пазли Перемоги»

Час: 12 серпня

Локація: дуже атмосферне місце

З нагоди свята управління молоді та спорту Львівської ОВА організовує Всеукраїнський молодіжний форум «Пазли Перемоги».

Це можливість обміркувати все, чого нам вдалось досягти завдяки спільним діям та поміркувати над тим, в яких сферах важливо надалі прикладати ще більше зусиль. Серед зареєстрованих є імена десятків активних молодих лідерів з різних громад Львівщини, ідеї яких змінюють нашу країну на краще. Запрошують також приєднуватись молодь з інших областей – обмінятись досвідом, поспілкуватись та знайти нові можливості для розвитку.

У програмі форуму – панельні дискусії щодо актуальних тем, які стосуються молодіжної політики та соціального розвитку, можливості для створення нових контактів та знайомств з молодими лідерами з інших регіонів України та неформальне спілкування, що допоможе відпочити і зарядитись позитивною енергією.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/iLhyDwRd8NGSL2PW7. Оскільки кількість місць з міркувань безпеки обмежена, організатори рекомендують не зволікати з нею.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор