Новий рік і Різдво у Львові 2021: програма заходів

dpahfp3yqxs.jpg (343.46 Kb)

На мешканців і гостей Львова цього року чекають новорічно-різдвяні святкування. Проте з огляду на карантинні обмеження, Львів святкуватиме по-особливому.

Цьогоріч Новий рік і Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Зокрема, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та дідуха встановлять.

Головну ялинку Львова привезуть із Дрогобицького району, села Опаки. Її висота – 18 метрів. Для її прикрашання використають освітлення за зразком минулого року. Розпочнуть її встановлювати 13 грудня, а засвітять традиційно 18 грудня.

Цього року місто відмовиться від проведення масштабних подій, як це було раніше. У міській раді також закликали різноманітні організації відмовитись від великих заходів. Натомість головний акцент буде на проведенні менших заходів, невеликих локаціях, які все одно дадуть змогу людям відчути дух Різдва. Мова про встановлення різдвяної шопки, дідуха тощо.

7 грудня - відкриття ковзанки на Ринку.

Щодо ковзанки на площі Ринок, то вона працюватиме згідно з карантинними обмеженнями: масковий режим, температурний скринінг, обмежена кількість людей.

10 грудня - відкриття ковзанки в розважальному центрі Медик.

14 грудня - початок святкової вуличної торгівлі.

Щодо проведення різдвяного ярмарку, то наразі міський виконком такого рішення не приймав. Можливо, цьогоріч його таки проведуть, але працюватиме він не такий тривалий час, як зазвичай, і в переформатованому варіанті.

18-19 грудня - оселя Святого Миколая в Митрополичих Садах.

18-20 грудня - зимовий вікенд на FESTrepublic.

24 грудня - відкриття Шопки.

31 грудня - Новорічна ніч.

6 січня - винесення Дідуха.

7-8 січня - фестиваль льодових скульптур.

Упродовж 7 січня в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького зазвичай триває фестиваль «Різдво в гаю». Традиційно відчиняють свої двері садиби Шевченківського гаю, де відбуватимуться майстер-класи, читання різдвяних казок. Гості спільно колядують від хати до хати, що створить особливу родинну атмосферу. Музей наразі працює (з урахуванням карантинних обмежень), тож відвідати його можна. Зрештою, прогулятися на свіжому повітрі - гарна ідея навіть (і особливо) в час карантину.

На Водохреща традиційно відбувається освячення води в центрі міста – 19 січня на площі Ринок. Знову ж, цього року остаточного рішення щодо проведення цієї традиції ще немає.

Схожа інформація
Куди піти з дітьми у Львові? 7 найкращих місць для активного відпочинку
Відпочинок з дітьми - це чудова нагода провести час батьків з дітьми з користю ...
Театр Воскресіння - репертуар на кінець січня-лютий
Театр Воскресіння - репертуар на кінець січня-лютий
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Куди піти з дітьми у Львові? 7 найкращих місць для активного відпочинку
Відпочинок з дітьми - це чудова нагода провести час батьків з дітьми з користю ...
Куди поїхати зі Львова у вихідні: Парк розваг із динозаврами «Уруру»
Парк розваг «Уруру» відкрили на початку червня на території «Бухти вікінгів», л...
Куди поїхати у вихідні: ведмежий притулок у Домажирі запрошує покавувати з ведмедями
У неділю, 19 липня, на мандрівників чекає смачний сніданок на лісовій галявині ...