Новий рік і Різдво у Львові 2022: програма заходів

dpahfp3yqxs.jpg (343.46 Kb)

На мешканців і гостей Львова цього року чекають новорічно-різдвяні святкування. Проте з огляду на карантинні обмеження, Львів святкуватиме по-особливому.

Цьогоріч Новий рік і Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Зокрема, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та дідуха встановлять.

Новорічна ялинка Львова

Головну новорічну ялинку Львова урочисто відкриють у п'ятницю, 17 грудня. Традиційно її встановили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької. Головне святкове дерево привезли з села Оброшине, його подарував Львову місцевий мешканець.

znimok_ekrana_2021-12-17_o_10_02_07.png (524.75 Kb)

Різдвяна шопка на площі Ринок

Різдвяну шопку біля міської ради відкриють 24 грудня. 6 січня біля неї виступить гурт “Курбаси”. Крім того, до кінця року львів’янам також презентують кілька вуличних вистав від міських театрів.

Різдво в гаю

Упродовж 7 січня в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького зазвичай триває фестиваль «Різдво в гаю». Традиційно відчиняють свої двері садиби Шевченківського гаю, де відбуватимуться майстер-класи, читання різдвяних казок. Гості спільно колядують від хати до хати, що створить особливу родинну атмосферу.

Водохреща у Львові

На Водохреща традиційно відбувається освячення води в центрі міста – 19 січня на площі Ринок. Знову ж, цього року остаточного рішення щодо проведення цієї традиції ще немає.

Цього року місто відмовиться від проведення масштабних подій, як це було раніше. У міській раді також закликали різноманітні організації відмовитись від великих заходів. Натомість головний акцент буде на проведенні менших заходів, невеликих локаціях, які все одно дадуть змогу людям відчути дух Різдва.

Схожа інформація
Виставка картин Ганни Криволап
Виставка Ганни Криволап «Діалог традицій» у Національному музеї у Львові імені ...
Святкування Дня Закоханих: Куди піти 14 лютого у Львові? Афіша подій
Не знаєте куди подітись у День Закоханих? Як провести день з своєю половинкою у...
Львівська національна філармонія відзначить день народження Моцарта
Впродовж чотирьох днів у філармонії виконуватимуть музику знаменитого композито...
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Де у Львові поїсти смачну піцу: найкращі піцерії в центрі Львова
Заклади, куди можна піти з дітьми, та де можна поїсти смачну італійську піцу в ...
Куди піти з дітьми у Львові на Різдво та зимові свята?
Під час зимових свят у дітей традиційно канікли. Як їм організувати дозвілля на...
Де шукати Миколая у Львові
Миколай прийде до Львова, попри карантин і коронавірус