Фортепіанний речиталь Аліни Шевченко

//

fortepiannii-rechital-alini-shevchenko

“Музичний салон” Дзеркальної зали Львівської національної опери запрошує на фортепіанний речиталь молодої львівської піаністки – Аліни Шевченко.

Аліна Шевченко – лауреат численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, учасниця міжнародних музичних фестивалів «Гольфстрім», «Музика в старому Кракові», «Музика в старому Львові», «Контрасти». Брала участь у записі CD-диску «Камерні твори С. Прокоф’єва» та у записі творів Пауля Германа для англійського лейблу Toccata Classics. Виступала в багатьох містах України, Росії, Польщі, Швейцарії, Південної Кореї та Австрії.

Програма концерту охоплює композиції від бароко до музики ХХ століття. За годину – час тривалості концерту, слухач матиме можливість поринути у світ творів винахідливого Д. Скарлатті, дотепного Й. Гайдна, могутнього Ф. Ліста, казкового Ф. Мендельсона, монументального С. Рахманінова і сонячного та життєстверджувального С. Прокоф’єва.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор