Вистава “Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи”

//

vistava-prekrasni-prekrasni-prekrasni-chasi

Перший український театр для дітей та юнацтва на міжнародному театральному фестивалі “Золотий лев-2018”.

Вистава “Прекрасні прекрасні прекрасні часи” створена за темами роману «За дверима» Ельфріде Єлінек, який слугує вихідним пунктом до рефлексії на тему повоєнного суспільства інфікованого насиллям. Травми війни і повоєнних часів проявляються як повсюдна агресія, та, що її бачимо на вулицях і та щоденна, приховувана за зачиненими дверима квартир, в яких мешкають культурні міщанські родини.

Проте сцена Першого театру перетворюється у Відень кінця 50-х лише умовно і лише моментами. Насправді ж, розказану історію грають – як завжди в театрі – тут і зараз: на цій конкретній сцені, у Львові, сьогодні. Актори і актриси лише бувають персонажами, а питання, які вони ставлять стосуються також і самого театру: його функції, його можливостей, його суспільних обов’язків, позиції актора, очікувань публіки.

У виставі авторки – проблематизують театр як місце, в якому у мікромасштабі віддзеркалюються суспільні процеси, структури насилля і стосунки влади. А також рефлексують над майбутнім: врешті, повоєнні часи все ще перед нами.

Авторський сценарій «Прекрасних, прекрасних, прекрасних часів» створено, значною мірою, на основі акторських імпровізацій.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор