Український Фестивальний Оркестр грає бароко. Олександр Пільчен

//

ukrainskii-festivalnii-orkestr-grae-baroko_-oleksandr-pilchen

Музика бароко, надзвичайно яскрава та барвиста завжди приваблює увагу та погляди музикантів і слухачів. У ній є геніальна простота, творча свобода та надзвичайної сили краса. Якщо ви готові відчувати та насолоджуватися – чекаємо на вас на концерті скрипаля з Німеччини Олександра Пільчена разом із Ukrainian Festival Orchestra.

Італійське та англійське бароко тісно переплелися у програмі цього вечора: Вівальді, Гендель, Персел, Авісон, Джемініані. Перед концертом відбудеться міні-лекція Олександра Пільчена, в якій він розкриє таємниці творів та налаштує нас на бароковий лад.

Олександр Пільчен – бароковий скрипаль, композитор. Він починав вчитися грати на скрипці у Спеціалізованій музичній школі ім. Столярського в Одесі, потім переїхав до Москви, де навчався спочатку у Центральній музичній школі, а потім у Московській державній консерваторії ім. Чайковського, закінчив факультет історичного та сучасного виконавства. Вдосконалював свою скрипкову майстерність у Норвегії, навчаючись у консерваторії Університету Тромсе та відвідуючи численні майстер-класи з історично інформованого виконавства. Наразі навчається у Німеччині, Musikhochschule Trossingen та займається концертною діяльністю.

Олександр Пільчен – скрипка (Німеччина – Україна).

Ukrainian Festival Orchestra.

А. Вівальді – Кончерто Ґросо ре мінор, RV565.

Г. Персел – Соната №6 (з циклу “10 Тріо-Сонат”).

Ч. Авісон – Кончерто Ґросо №5 ре мінор.

Ґ.Ф. Гендель – Концерт для скрипки і струнних сі-бемоль мажор (“Sonata á Cinque”), HWV 288.

Ф. Джемініані / А.Кореллі – “Фолія”.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор