Львів у ТОП 100 туристичних міст світу

//

«Минулого року ми прийняли у Львові близько 2 млн 900 тис туристів. В середньому турист перебуває у Львові два з половиною дні, в середньому за день люди витрачають орієнтовно 85 дол. Ми виходимо на суму більше 600 млн доларів, а це орієнтовно 17 млрд грн — це ті кошти, які інвестуються в економіку міста. Малий, середній бізнес активно розвивається, створюються нові робочі місця — ось це та користь, яку місто має від туризму, тому що 10% грошей світу крутяться в туризмі. Україна має надзвичайно великий потенціал, але вона його не розкриває до кінця. Мені приємно, що Львів потрапив у рейтинг ТОП 100 найпривабливіших туристичних міст світу. До речі, ми там є єдиним містом з України.

Ми і надалі будемо нарощувати свій потенціал, тому що для мене є важливим робочі місця і якісна промоція. Через красивий Львів люди пізнають усю країну, і в них появляється бажання сюди приїжджати. Можливо, купляти тут об’єкти нерухомості, вкладати кошти у створення нових робочих міст. Це все працює в синергії. Зараз ми маємо прямі рейси з Лондона, які виконують авіакомпанія Wizzair I Ryanair. І я бачу дуже багато людей вже такого осіннього віку, 60,70 років, які просто люблять подорожувати і для них шок, тому що вони собі навіть не могли уявити, що Львів є таким красивим містом. Готелі мають гостей, ресторани мають гостей, сувеніри купуються — все працює в синергії”, — прокоментував Андрій Садовий, міський голова Львова.

Львів посів 80-ту позицію в рейтингу найпопулярніших міст світу за оцінкою чисельності притоку міжнародних туристів. У першій п’ятірці рейтингу — Гонконг, Бангкок, Лондон, Сінгапур і Макао. За класифікацією Euromonitor International, міжнародні туристи — це люди, які перебувають в іншій країні принаймні впродовж 24 годин, але не більш як 12 місяців. Ціллю подорожі може бути як бізнес, так і відпочинок, відвідини друзів чи родичів тощо. Додамо, за даними рейтингу, очікується, що до кінця поточного року Львів відвідає більш як 2 мільйони 700 тисяч туристів. За останні роки місто показує стійке зростання кількості туристів: у 2017 приріст становив 0,2%, а вже у 2018 — 4%. Крім того, за період 2012 2017 років Львову вдалося піднятись на 51 позицію даного рейтингу.

Міжнародна компанія Euromonitor International — це світовий лідер в галузі глобальної стратегічної інформації та аналітичних досліджень за окремими галузями, країнами і споживачами. Ця незалежна компанія світового рівня, що базується в Лондоні, спеціалізуються у сфері міжнародних стратегічних досліджень споживчих ринків. Нагадаємо, цього року «МА „Львів“ ім. Данила Галицького» розширило географію польотів до країн шенгенської зони і не лише — відкрито 12 нових авіа-напрямків.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор