Про бордель та вибори у Львові

//

image

Є у Львові будинок на розі вулиць Сербської та Руської. В цьому будинку колись знаходився перший, офіційно зареєстрований, бордель у Львові. Працювали там дівчата-невільниці.

Купець з міста Пергамо привіз цих дівчат до Львова. Але «забув» їм повідомити дуже важливу річ. Згідно з тогочасним законодавством Речі Посполитої кожен невільник, який потрапляв на територію Польщі, автоматично ставав вільною людиною. Невільницям, яких цей купець придбав в різних місцях, цього не було відомо. То ж вони працювали на свого господаря покірно.

А до чого тут вибори?

У ті часи у Львові вибори до міської ради відбувалися кожних два роки. І чергового разу, коли прийшла нова влада, то вона з’ясувала, що в центрі міста стоїть будинок, який не платить податків.

Почали з’ясовувати що ж це за будинок, хто його мешканці й інші деталі. Таким чином, слідча комісія з’ясувала, що половина депутатів міської ради мала абонемент до того будинку. То ж все стало на свої місця.

Бордель закрили. Дівчатам повідомили, що вони вільні йти куди хочуть і робити що хочуть. А де подівся хитромудрий купець з Пергамо (не плутати з Бергамо) – ніхто не знає. У документах нема жодної згадки про те, що його покарали.

Ось тільки вибори що два роки у Львові вже скасували чомусь.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.