Що пропонує сайт https://origami.lviv.ua/?

orihami-1.jpg (221.32 Kb)

Цікава пропозиція для охочих замовити ресторанну їжу з доставкою додому зібрана в одному місці. Страви різноманітні, подекуди навіть протилежні. Італійська піца пропонується поряд із японськими суші та салатами з водоростей чука. До того ще на додачу солодкі десерти з шоколадом, бісквітом, мусом та різноманітними горіхами.

Нам стало цікаво, чи можливе якісне обслуговування при такому різноманітному та протилежному асортименті їжі?

Асортимент страв від «Орігамі»

Широкий асортимент піци за італійськими рецептами насправді не залишив нас байдужими. Як і обіцялось на сайті, тут є з чого обирати:

· піца класична;

· піца гостра;

· фірмова піца від «Орігамі»;

· піца вегетаріанська;

· піца м’ясна;

· і навіть піца без цибулі.

Доставка піци у Львові це не єдина пропозиція сайту. Серед нас було багато тих, хто любить замовити суші у Львові, яким також було з чого обрати:

· суші;

· роли (уявіть собі в онлай-ресторані їх біля 70 різновидів!);

· набори ролів (це як раз для наших експертів, які постійно ставили під сумнів якість);

· супи та салати японської кухні.

Але, це ще не все. До уваги відвідувачів інтернет-ресторану великий перелік напоїв та солодких десертів для маленьких та дорослих ласунів. Наші експерти були здивовані тим, що серед традиційних солодощів знайшлось місце для екзотичних макарун-ланчів.

Правдивість інформації на сайті

Найпереконливіший аргумент щодо правдивості інформації на сайтах – власний досвід їх користувачів. На сайті origami.lviv.ua знаходиться 241 відгук від його замовників. Перший відгук датовано 23 жовтня 2013 року.

Отже, перед нами 5 років досвіду в індустрії доставки їжі та більше 2-х сотень схвальної оцінки цієї діяльності. Досить непогано для інтернет-ресторану. Це свідоцтво його надійності та якості запропонованих страв.

Крім того, у розділі сайту «Про нас» вказано адресу де розташована кухня онлайн-ресторану, наведено номер дозволу держсанепідслужби України на використання цих приміщень за вказаним призначенням. Вказано і ТУ, погоджені Міністерством охорони здоров’я України та висновком державної санітарно-епідеміологічної експертизи, за якими виготовляють продукцію.

Цей розділ також інформує замовників про наявність:

· погодження умов приготування їжі та її рецептів з Укрметртестстандартом України;

· регулярного медичного контролю кухарів харчового закладу.

Надана інформація викликала у нас довіру.

Зручність користування сайтом

Простий та ненав’язливий дизайн сайту не відволікає користувачів від їх нагальної потреби – пошуку необхідної інформації. Головне меню сайту з переліком страв, що можна замовити, одразу видно. Додаткову інформацію про саму організацію, акції та умови доставки теж шукати не доводиться – все знаходиться на видних місцях.

На сайті наявний пошук, вказано телефони трьох різних мобільних операторів, що полегшило нам як пошук інформації, так і можливість оперативного зв’язку для консультації та замовлення.

Серед нас іноземців не було, але відзначаємо можливість користування сайтом трьома мовами: українською, російською та англійською. Це, безумовно, зручно для різних користувачів.

Для зацікавлених відвідувачів є можливість зареєструватись на сайті, та отримувати новини та акційні пропозиції. Цього ми не робили, але акцією «3 піци + 1 безкоштовно» скористались.

Перейшовши по посиланню на сайті у соціальну мережу facebook ми ознайомились з відгуками про сервіс «Орігамі» користувачів цієї мережі. А це вже, на нашу думку, 100% правдива інформація.

Отже, в завершенні нашого огляду, можемо вас запевнити, що піци, котрі нам привезли, були доставлені вчасно, запаковані зручно і були ще гарячими. Друга половина наших експертів також лишилась задоволена сервіруванням замовлених наборів суші та свіжістю рибних продуктів.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
У Львові урочисто відкрили міську ялинку
У Львові урочисто відкрили міську ялинку. Цього року вона вражає ілюмінацією, ал...
У Львові урочисто відкриють головну ялинку міста
18 грудня, о 19.00 год. на площі перед Оперним театром засвітять центральну міс...
У львівських трамваях на Різдво будуть колядувати
У львівських трамваїв звучатимуть українські колядки у новому виконанні — традиц...
Куди піти з дітьми?
У Львові працює резиденція святого Миколая
У Львові в Центрі Довженка працює резиденція святого Миколая. Цьогоріч на львів’...
У Львові урочисто відкриють головну ялинку міста
18 грудня, о 19.00 год. на площі перед Оперним театром засвітять центральну міс...
Біля Львова відкриють резиденцію Святого Миколая
Резиденцію святого Миколая відкриють у ведмежому притулку Домажир, що біля Львов...
...
...
Топ новин