Андріївські вечорниці-2024

//

Nelegal

Святкування Андрія неможливе без вечорниць – головної народної розваги молоді у грудні. Оскільки цьогоріч в Україні відбулась церковна календарна реформа, то з 2023 року Андрія святкуємо 30 листопада. Відтак Андріївські вечорниці у Львові організовують наприкінці листопада. І це стане найпершим святом у новорічно-різдвяному циклі.

Андріївські вечорниці у «Дзизі»

Локація: артцентр «Дзиґа» (вулиця Вірменська, 35)

Час: 28 листопада о 18:00

Вартість: 400₴

Забави, гадання, частування, виступ дуeту «Nazva» – все це відбудеться у вівторковий вечір.Діставайте свої вишиванки, збирайте друзів та подруг і гайда насолоджуватись українською музикою, згадувати старі забави та відтворювати наші традиції.

На благодійних вечорницях громадська організація “Краса рятує” збиратиме кошти на потреби Збройних Сил України, які щодня стоять на варті нашої країни. Деталі: на фейсбук сторінці Краса Рятує і за телефоном 068 885 4747.

Молодіжні вечорниці

Локація: Гнатів льох у Палаці Хоткевича (вулиця Кушевича, 1)

Час: 27 листопада о 18:00

Вартість: 75 грн з особи

Готуйте свої вишиванки та приєднуйтеся до вечірки Палацу Хоткевича і студентів економічного факультету ЛНУ! Співатимуть етногурт «Жива» та учасниця народного дівочого хору «Ліра» Софія Білас. Крім того: частування, ворожіння, танці, кусання калити та інші традиційні забави. Частину ворожінь проведе запрошена гостя Юлія Йосенко.

Вам залишаться приємні спогади та нові знайомства без зобов’язань. Частина коштів за вхід буде на покриття витрат, частина – на благодійність. Реєстрація онлайн: https://forms.gle/YLDZeuNWmDsjneJ18

Благодійні VIP-вечорниці

Локація: дім Катерини Кіт-Садової

Час: 24 листопада о 17:00

Вартість: 5000 грн з особи

Вечорниці вдома у дружини мера Львова Катерини Кіт! Крім неї організаторками події є засновниця та власниця мережі салонів краси Катерина Щепаняк і дружина львівського політика, медійниця Катерина Батенко.

На вечорницях Катерин будуть традиційні частування, співи акторки театру Наталії Рибки-Пархоменко, розповіді знаної етнографки Лесі Горошко.

Усі виручені кошти будуть спрямовані на тренажери для фізичної реабілітації воїнів у національному центрі Unbroken Ukraine.

Обов’язкова реєстрація онлайн: https://docs.google.com/forms/d/14_KZu_Cr7kcUC_AMDmS-SS3iSYr-vS8iIsdKkEtIL9g/

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.