Перформанс «Червоне весілля»

//

performans-chervone-vesillya

Учасницький перформанс в рамках Фестивалю театрів.

Тривалість – 1 год 30 хв без антракту.

Місце- велика та мала сцени, початок на великій сцені, посадка вільна.

Ідея/Драматургія – Вікторія Миронюк.

Режисура живої газети – Констянтин Васюков, Ганна Онищенко.

Історичне дослідження – Вікторія Миронюк, Нікіта Козлов.

Перформери і перформерки – Дарія Палагнюк, Нікіта Козлов, Максим Омельченко, Діана Коваленко, Юрій Васюта, Марія Кришталь, Дарія Ярошенко.

Художнє оформлення живої газети – Дар’я Халіна.

Музичний супровід – Олександра Малацковська.

В перші роки після Жовтневої революції червоне весілля стало одним із ритуалів секулярної обрядовості – спільною творчістю партійних ідеологів, художників та народу. Натхненне авангардними на той час ідеями жіночої емансипації, колективізму та нового побуту, червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу та утвердити символічне єднання молодят між собою та із колективом.

Червоне весілля версії 2018 року переносить обряд в сучасний сценічний простір і намагається дослідити перформативну схему цієї весільної церемонії. Через гру, весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над наступними питаннями: що залишилось від історії, що ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна пам’ять впливає на наше індивідуальне сприйняття історичного минулого? І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси у нашому постреволюційному сьогоденні і, зокрема, так звану декомунізацію?

Вікторія Миронюк – мисткиня, перформерка, драматургиня. Закінчила курс теорії культури в Києво-Могилянській академії, магістерську програму із сучасних сценічних практик і візуальної культури у Мадриді (MPECV) та післядипломну програму із перформативного дослідження та сценографії в Брюсселі (A.PASS). Вікторія займається міждисциплінарними проектами на межі перформативних, учасницьких практик та візуального мистецтва, що стосуються питань ритуалів, їхніх структур, меж та потенціалів.

Театр “Публицист” / Theatre “Publicist”, (Костянтин Васюков, Ганна Онищенко, Дар’я Халіна, Дарія Ярошенко, Олександра Малацковська, Максим Омельченко, Юрій Васюта, Марія Кришталь) знаний у Харкові осередок альтернативної творчої освіти, простір для театральних експериментів і активний учасник культурних заходів міста.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор