Виставка «Археологія автострад. Розкопки під час масштабного будівництва доріг біля Кракова»

//

Анна

vistavka-arheologiya-avtostrad_-rozkopki-pid-chas-masshtabnogo-budivnictva-dorig-bilya-krakova

Виставка базується на результатах археологічних досліджень 1997-2010 років, що проводилися під час будівництва дороги А4 від Кракова до кордону з Україною. Їх результати представлено на 47 банерах, чотирьох цифрових екранах та у 8 виставкових вітринах, у яких зібрано понад 600 артефактів. На виставці показано речі давнього мистецтва та ремесел, речі щоденного вжитку, біжутерію, скло, знаряддя праці та військові знаряддя.

Львів став першим містом поза межами Польщі, де презентують виставку. Окрім Львова, її експонування заплановано ще у кількох містах України, які є центрами археологічної науки: Києві, Полтаві та Дніпрі.

Організатори виставки:

Археологічний музей міста Кракова, Краківська групадосліджень автострад, Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України та Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України. Виставка відбувається під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор