Виставка робіт Ярини Юрик «Інспірації добра»

//

vistavka-robit-yarini-yurik-inspiracii-dobra

З 30 червня по 28 липня 2018 року в Львівській національній галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького відбудеться виставка робіт Ярини Юрик «Інспірації добра».

Ярина Юрик – художниця-аквареліст, член Національної спілки художників України, кандидат архітектури, заслужений художник України.

Її акварелі здобували перемоги у міжнародних конкурсах малярства (Португалія, Китай, Італія, США та інш.). Відбіркові комітети обирали її роботи для експонування на міжнародних виставках у багатьох країнах Європи, Америки та Азії. Ярина Юрик – засновник сучасного кордоцентричного світоглядного напряму акварельного малярства в Україні.

Ці роботи були обрані журі Салону дизайну та акварелі (2017 р., 2018 р.) та вперше в історії України експонувались у Національному музеї Гранд пале в Парижі; а також – журі Осіннього салону Латинської Америки (2016 р.) та експонувались у Меморіалі Латинської Америки в м. Сан-Пауло (Бразилія). Були представлені на найбільшій виставці мистецтва у світі «Art expo New-York» – 2017 та на Тижні мистецтва у Майямі (США).

Відкриття виставки відбудеться 30 червня 2018 року о 16:00.

Вхід вільний!

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор