Конкурс Образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небелиці»

//

Анна

nebeluci

В Україні Проект ініційований International Association Culture and Art 2011 року.

До участі у щорічному Всеукраїнському проекті «Конкурс образотворчого та декоративного мистецтва «Просто небилиці» 2017 року подано понад 700 робіт, допущено 678 робіт з 20 областей України. Дякуючи намаганням партнерів, Проект «Просто небилиці» прозвучав у Львові, Києві, Дніпрі, Житомирі (Україна), Варшаві та Кракові (Польща), Цугу (Швейцарія), Мілані (Італія), Банській Бистриці (Словаччина). На сьогодні експозиції оглянуло тисячі осіб.

Впродовж діяльності Проекту вдалось уможливити участь не одного десятка дітей, які мешкають у сирітських будинках та школах-інтернатах Львівської області. За отримані від добродіїв кошти, дітям, що перебували у цих будинках, було придбано професійний художній реманент, канцтовари і солодощі. У часі тривання Проекту команда оргкомітету завітала до сирітських будинків та інтернатів, провела майстер-класи з живопису та графіки і допомогла подати роботи авторів до участі у конкурсі. Цього року у Проект задіяно 37 юних творців, позбавлених батьківської опіки та з фізичними вадами.

Організатори Проекту:

Центр Культурно-Мистецьких Ініціатив

Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА»

Офіційні партнери Проекту в Україні:

Культурно-Мистецький Центр «Львівський Палац Мистецтв»

Арт-галерея Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Київ

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор