Львів потрапив у ТОП-10 міст світу, які варто відвідати у 2014 році, – The Rough Guide

//

Анна

Львів далі у тренді туристичної сфери нашої планети! Британський сайт roughguides.com додав місто Лева у десятку точок світу, які варто відвідати цього року.

Поруч із Львовом британські оглядачі поставили такі міста як Ліверпуль, Ріо, Марсель, Глазго, Портланд та інші. У позиції про Львів зазначено:  Оточений полями та лісами на крайньому заході України, Львів є невеликим містом зі світовим впливом. Під час Євро 2012 футбольні вболівальники потрапили в центр міста, що знаходиться під охороною ЮНЕСКО, з його хиткими трамваями і злиттям східної та західної архітектурни. Чиновники тепер хочуть розвивати туризм в Карпатах, які знаходяться менш ніж за 100 км від Львова. Тут вони хочуть приймати Зимові Олімпійські ігри 2022 року. Наша порада – їхати туди швидше, тому що доведеться стояти в довгих чергах на підйомник.

Сайт The Rough Guide є одним із провідних туристичних гідів по світу, перше офлайнове видання цього проекту побачило світ ще у 1982 році. 

Текст: AfishaLviv.net

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор