Які шини потрібно обирати для сільськогосподарської техніки?

//

fersht

Від якості покришок залежить і термін служби техніки. Тому шини до СГ техніки (трактори, комбайни та ін.) мають підвищені характеристики міцності та зносостійкості. Саме таку гуму можна замовити на сайті компанії «Росава» https://rosava.com/ru/tyres/agro.

1554801111

Головні особливості агрошин


Значну роль в процесі щоденної експлуатації сільгосптехніки грає малюнок протектора покришок:

  • Ребристий протектор підійде для рухливих коліс причіпної спецтехніки. Такі покришки забезпечують відмінну курсову стійкість та зчеплення навіть на сипучої кам’янистій поверхні, при цьому захищають від бокового ковзання.
  • Вузлуватий або мультіблочний протектор можна встановити як на провідні, так і на рухливі колеса сільгосптехніки. Така гума є відмінним вибором для м’яких типів ґрунтів, оскільки вона завдає мінімальної шкоди землі.
  • Спрямований тяговий протектор встановлюється на провідні колеса, тому що такі покришки забезпечують прохідність при різних типах покриття та погодних умовах.
1554801114

У підборі шини для сільгосптехніки важливим критерієм є призначення певного обладнання. Це може не бути приводом для занепокоєння, але якщо ви розраховуєте на високий тиск, краще вибрати більш еластичні покришки щоб уникнути пошкоджень та проколів. До того ж позапланова заміна шини для сільгосптехніки — це ще додаткові непередбачені витрати, яких всі хочуть уникнути.
Коли ви підбираєте шину для роботи на рисових полях, протектор у таких коліс повинен бути з одноребристим малюнком. Шини для сільгосптехніки з подібними характеристиками краще очищаються та утримують курс на нестійкої ґрунті. Трьох- або чотирьохребристі шини встановлюють на провідну вісь трактора та можуть використовуватися для всіх можливих типів робот в будь-яких погодних умовах. Важливо також розуміти, що агрошини, які підійдуть для використання під час збиральних робіт, не годяться для використання під час посіву.
Правильно підібрані покришки для сільгосптехніки — гарантія надійного та продуктивного використання сільськогосподарських машин без шкоди для ґрунту та врожаю. Компанія «Росава» дозволяє своїм покупцям завжди мати можливість вибору декількох варіантів шин для сільгосптехніки.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор