Які шини потрібно обирати для сільськогосподарської техніки?

15501109.jpg (197.32 Kb)Основна вимога тривалої та ефективної експлуатації будь-якого виду транспорту — правильний вибір шин. У зв'язку з тим, що сільськогосподарська техніка часто працює безперервно цілими днями, то і вимоги до зносостійкості та граничним навантаженням агрошин пред'являються більш жорсткі.

Від якості покришок залежить і термін служби техніки. Тому шини до СГ техніки (трактори, комбайни та ін.) мають підвищені характеристики міцності та зносостійкості. Саме таку гуму можна замовити на сайті компанії «Росава» https://rosava.com/ru/tyres/agro.

15501111.jpg (53.8 Kb)

Головні особливості агрошин

Значну роль в процесі щоденної експлуатації сільгосптехніки грає малюнок протектора покришок:

  • Ребристий протектор підійде для рухливих коліс причіпної спецтехніки. Такі покришки забезпечують відмінну курсову стійкість та зчеплення навіть на сипучої кам'янистій поверхні, при цьому захищають від бокового ковзання.
  • Вузлуватий або мультіблочний протектор можна встановити як на провідні, так і на рухливі колеса сільгосптехніки. Така гума є відмінним вибором для м'яких типів ґрунтів, оскільки вона завдає мінімальної шкоди землі.
  • Спрямований тяговий протектор встановлюється на провідні колеса, тому що такі покришки забезпечують прохідність при різних типах покриття та погодних умовах.
15501114.jpg (52.63 Kb)

У підборі шини для сільгосптехніки важливим критерієм є призначення певного обладнання. Це може не бути приводом для занепокоєння, але якщо ви розраховуєте на високий тиск, краще вибрати більш еластичні покришки щоб уникнути пошкоджень та проколів. До того ж позапланова заміна шини для сільгосптехніки — це ще додаткові непередбачені витрати, яких всі хочуть уникнути.
Коли ви підбираєте шину для роботи на рисових полях, протектор у таких коліс повинен бути з одноребристим малюнком. Шини для сільгосптехніки з подібними характеристиками краще очищаються та утримують курс на нестійкої ґрунті. Трьох- або чотирьохребристі шини встановлюють на провідну вісь трактора та можуть використовуватися для всіх можливих типів робот в будь-яких погодних умовах. Важливо також розуміти, що агрошини, які підійдуть для використання під час збиральних робіт, не годяться для використання під час посіву.
Правильно підібрані покришки для сільгосптехніки — гарантія надійного та продуктивного використання сільськогосподарських машин без шкоди для ґрунту та врожаю. Компанія «Росава» дозволяє своїм покупцям завжди мати можливість вибору декількох варіантів шин для сільгосптехніки.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Львівська Ощадливість – молодша сестра американської Свободи?
17 червня 1885 року до Нью-Йорку прибула статуя Свободи (Свобода, що осяює світ...
Як славний український гетьман прийняв смерть у Львові
16 червня 1578 року у Львові привселюдно стратили Івана Підкову. Ціна його житт...
Заквітчане дерево «майка» - як зізнання в коханні
В Закарпатті вже скинули свої рожеві пелюстки сакури. Відцвітає бузок та зав’яз...
У Львові запрацює перший в Україні автокінотеатр на даху
У середу, 13 травня, на території ТВК «Південний» у Львові запрацює перший в Ук...
Афіша Львова: куди піти у вихідні 7-8 березня
Підбірка подій у місті у вихідні 7-8 березня