Екшн 4DX – відчуй пригоди на смак!

Південнокорейська компанія CJ 4DPLEX створила для відвідувачів кінотеатрів справжню віртуальну реальність. Унікальна технологія кінотеатра Планета Кіно у львівському ТРЦ King Cross Leopolis перетворює звичайний перегляд кінофільма або мультика на захопливу пригоду із реальними емоціями та відчуттями. Афіша кіно пропонує ознайомитися із новинками світової кіноіндустрії в форматі 4D.

kino-1.jpg (107.94 Kb)

Брр, ух, ах, або вир емоцій

Перше незвичайне враження від кінозалу – це кількість глядачів та крісла. 4D-кінозали розраховані на декілька десятків відвідувачів. Це пов’язано із складністю технічного обладнання та зменшенням зайвого шуму від глядачів, що є поряд із вами.

kino-2.jpg (201.4 Kb)

Ефект присутності створюється завдяки комплексному впливу різних типів обладнання на глядача:

Об’ємний рух. Схожі на космічні крісла поєднані по чотири на єдиній платформі, що має можливість рухатися з гори до низу або в обидва боки. Додатково спеціальні механізми, що схожі із масажним прикладами, забезпечують вібрацію та покачування підніжки.

kino-3.jpg (172.83 Kb)

Запах. До спинок крісел вмонтовані потайні форсунки, які у потрібну мить подають наглядача потік ароматизованого стиснутого повітря. Ви відчуваєте вуличний гар або коштовні парфуми, аромати лісу та квітів, морський бриз або озон.

Вода. Ця опція вмикається за бажанням глядача. Якщо ви дійсно бажаєте відчути прохолоду морського повітря або літнього дощу – активуйте функцію на кріслі.

kino-4.jpg (154. Kb)

Вітер. Потужні вентилятори, що встановлені по периметру зали забезпечують повне відчуття руху під час демонстрації політу на драконі або шторму. Особливі потоки вітру імітують несподіване торкання трави або невідомих істот до ваших кінцівок.

Блискавка. Мабуть, це звичайні стробоскопи, але в потрібну мить зовсім несподівано вони створюють надзвичайно сильні та яскраві блискавки.

Туман. Справжній трилер неможливий без похмурого та безжального туману, в якому все виявляється зовсім іншим. Генератори туману забезпечують додаткову напругу та відчуття тривоги.

Лід. Якщо на екрані – зима або космічна безодня, ви повинні трошки змерзнути. Генератори льоду забезпечать відчуття зимової прохолоди навіть у літню спеку.

Об’ємне зображення. Багато кіносеансів передбачають перегляд у ЗD окулярах, які створюють тримірну картинку та обумовлюють повне занурення у дійство.

Як це працює

Для створення одного повноцінного фільму з 4D-ефектом диво-майстри з Лос-Анджелесу витрачають місяці. Потрібно синхронізувати зображення на широкоформатному екрані із спецеффектами. Екшн-сценарій прописується особливим кодом та загружається до центрального контролера, який керує всіма складовими частинами інтеративного кинозалу.

kino-5.jpg (142.79 Kb)
Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
Вихідні у Львові 8 та 9 червня
Ви колись бачили тапера? Так, ото самого піаніста, який супроводжує своєю грою ...
Вихідні у Львові
Перегляд кінофільму, вистава на актуальні теми чи бандуристки під землею? План...
Екшн 4DX – відчуй пригоди на смак!
Унікальна технологія кінотеатра Планета Кіно у львівському ТРЦ King Cross Leopol...
---
Свято музики у Львові
Раз на рік, 21 червня у понад 800 містах та ста країнах світу меломани святкуют...
День батька у Львові
У третю неділю червня в Україні офіційно відзначають День батька. Щоправда, Ук...
Куди піти з дітьми 25-26 травня
Випробувати себе в кількох професіях за один раз і все таки не вирішити ким ста...
альтернативный текст
Топ новин