1 – 5 травня Книгарня “Є” запрошує на такі заходи:
Презентація книжки Тетяни Трачук “До зустрічі” (Львів)
Книгарня «Є» та видавництво “Лілея-НВ” запрошують на презентацію книжки Тетяни Трачук “До зустрічі”, що відбудеться 2 травня (вівторок). Початок – о 18.30. Модератори — Оксана Світлицька та Назар Данчишин.
На презентації книжки “До зустрічі” поговоримо про важливі речі в житті кожного з нас – розлуки, втрати, зустрічі і те, як від них залежить наше сьогодення, обговорюючи творче переосмислення та переживання самої авторки.
Тетяна Трачук – літературознавиця, блогерка, поетка, займається науковою та публіцистичною діяльністю. У своїй книжці “До зустрічі” ділиться емоційними переживаннями межових станів людського існування.
Презентація книжки Богдана Дячишина “Крихти живого часу Андрія Содомори” (Львів)
Книгарня «Є» та видавництво “Ярославів Вал” запрошують на презентацію книжки Богдана Дячишина “Крихти живого часу Андрія Содомори” за участю автора. Захід відбудеться 3 травня (середа), початок — о 18.30. Спеціально запрошений гість — Андрій Содомора.
Про правдиво великих і талановитих сучасників важко писати, але украй необхідно, тому що зроблене такими людьми завжди переважає над виявами суспільної уваги до них. У книжці, що є першою спробою осягнення цієї видатної особистості, йдеться про Андрія Содомору – члена Національної спілки письменників України, дійсного члена Наукового товариства імені Шевченка, професора кафедри класичної філології Львівського національного університету імені Івана Франка, почесного громадянина міста Львова, лауреата численних літературних премій.
Автор цієї книжки, вплітаючи у свій текст сентенції, насамперед із творів Андрія Содомори, запрошує читача у своєрідну мандрівку духовним простором; у центрі уваги тут — думка людини, усвідомлення свого “Я” — частини великого Цілого.
Презентація українського перекладу книжки Мішеля Ремері (Нідерланди) “Твіти з Богом” (Львів)
Книгарня «Є», Католицький Медіа-Центр і видавництво “Свічадо” запрошують на презентацію українського перекладу книжки о. Мішеля Ремері (Нідерланди) “Твіти з Богом” за участю автора. Захід відбудеться 4 травня (четвер), початок — о 18.30. Спеціально запрошений гість — о. Дієго Саєз Мартін Омі.
Видання «Твіти з Богом» розповідає нам про Бога, Біблію, створення, суть віри та шляхи, якими Бог налагоджує з нами зв’язок. А також про походження та історію Церкви, про те, яким чином Церква представлена у світі.
Проект «Твіти з Богом» (“Tweeting with GOD”) знайомить читача із основами віри в Бога на підставі Святого Письма та вчення Католицької Церкви. Видання може стати основою для дискусій у групі або для поглиблення віри після формального ознайомлення з нею і допомогти пояснити свою віру іншим згідно заклику св. Петра «будьте завжди готові дати відповідь кожному, хто запитує вас про вашу надію» (1Пт 3,15).
Автор книги – о. др. Мішель Ремері – нідерландський священик. Після завершення світської освіти працював у Королівських військово-повітряних силах, а згодом спеціалістом в інженерній компанії у Балтиці. Після завершення теологічних студій у Римі, захистив дисертацію у Папському Григоріанському університеті. Протягом багатьох років служив капеланом у парафіях міста Лейдена у Нідерландах, де здебільшого працював із молоддю та студентством. Сьогодні отець Мішель Ремері – заступник Генерального секретаря Ради єпископських конференцій Європи.
Проект «Твіти з Богом» був здійснений за сприянням автора видання у співпраці з Католицьким Медіа-Центром і видавництвом «Свічадо».
Презентація книжки Леоніда Мосендза “Відплата” за участю автора передмови Станіслава Федорчука (Львів)
Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжки Леоніда Мосендза “Відплата” за участю автора передмови Станіслава Федорчука. Захід відбудеться 5 травня (п’ятниця). Початок – о 18.00.
Героями збірки «Відплата» відомого українського поета, прозаїка Леоніда Мосендза стають представники європейського Середньовіччя, зокрема райнбурзький барон Карл («Птахи високого лету»), венеціанець Франческо Пачіолі («L’ha pagata»), Папа Римський («Відплата»), філософ Григорій Сковорода («Мінерва»), історії яких вкотре демонструють відданість Мосендза темі героїчного духу, родовій та національній гідності, а головне – вартості вчинків, освячених благородною, високою помстою, що розуміється і здійснюється не як підлість, а як вищий прояв особистої відповідальності, жаги до справедливості, перемоги, панування.
Леонід Мосендз – український письменник. Народився 2 жовтня 1897 на Вінничині в родині державного урядовця. У роки Першої світової війни перебував у російській армії, потім вступив до війська УНР. Після поразки УНР емігрував. У 1931 р. захистив докторську дисертацію з проблем переробки нафти. Серед творчої спадщини – збірка «Зодіак» (1941), три поеми («Вічний корабель» (1940), «Канітферштан» (1945) і «Волинський рік» (1948)), три збірки новел і оповідань («Засів», «Людина покірна», «Відплата») і незавершений роман «Останній пророк» (посмертне видання, 1960).