Час історій з Іриною Снітинською – “Завжди кажи – так”

//

chas-istorii-z-irinoyu-snitinskoyu-zavzhdi-kazhi-tak

19 липня 2018 року у FESTrepublic відбудеться Час історій з Іриною Снітинською – “Завжди кажи – так”.

19 липня ми проведемо вже четвертий захід нового проекту “Школи АҐРУС” – “Час історій з Іриною Снітинською”. Тема вечора – “Завжди кажи – так”: історії, коли ви сказали “Так” собі, світові, змінам у житті, мріям, обставинам, приємним і не дуже, або не сказали, і що з цього вийшло.

Сторітелінг вважається ключовим сучасним інструментом комунікації, та, водночас, він вічний – люди у всьому світі завжди розповідали історії. Наші герої також діляться власним досвідом і здобутками. Вони описують свій шлях, власні радощі та хвилювання, проблеми та їхнє подолання. Історії, котрі ви почуєте – справжні, щирі, емоційні, без слайдів, від відомих людей та від тих, хто не є професійним промовцем, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.

«Час історій» – це час для себе, коли можна побути з друзями, емоційно відпочити та прислухатися до свого серця.

Чому варто придбати квиток на “Час історій” сьогодні? Все просто: чим швидше Ви купуєте квиток, тим він дешевший! В нас діє 3 пропозиції

1) “Ранні пташки” при покупці до 05.07.2018. – Вартість 170 грн.

2) “Вчасні пташки”при покупці з 06.07.2018 до 18.07.2018. – Вартість 210 грн.

3) “Сонні пташки” при покупці в день проведення. – Вартість 250 грн.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор