Концерт Остапа Шутко "Вибране"

koncert-ostapa-shutko-vibrane.jpg (35.11 Kb)

24 квітня о 19.00 на сцені Львівської філармонії у супроводі оркестру "Віртуози Львова"виступить Остап Шутко (скрипка) з програмою "Вибране".

Видатний скрипаль лише раз на рік виступає у Львові, але завжди його концерт - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.

У програмі прозвучать вибрані твори з попередніх концертів, і, звичайно, будуть твори, які прозвучать у Львові вперше. Як завжди разом з Остап Шутком на сцені будуть усі представники його музичної суперсімейки. Це і дружина блискуча віолончелістка Ольга Шутко і його не менш віртуозні діти. Піаніст Роман, який щойно випустив свій дебютний альбом Piano Explosion, скрипаль Назар, який спробує виграти у тата своєрідний скрипковий батл і віолончеліст Андрій, який хоч і має лише 7 років, вже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну.

Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Лауреат міжнародних конкурсів, а також отримувач багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, ЮНЕСКО, Папи Бенедикта XVII, Муніципалітету Мілана, Amnesty International, Національної Музичної Спілки та ін.). Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.

Вартість квитка 50-150 грн.

Не забудьте підписатися на Наш канал:
Схожа інформація
«Галантна музика»
9 серпня 2018 року у Львові відбудеться концерт «Галантна музика».
Концерт «Летючий голландець»
6 серпня 2018 року у Львові відбудеться концерт "Летючий голландець".
«Читаючи 150й Псалом»
5 серпня 2018 року у львівській філармонії відбудеться концерт «Читаючи 150й Пс...
Куди піти з дітьми?
Active Weekend Lviv
9 вересня 2018 року у парку культури та відпочинку відбудеться фестиваль активн...
MozArtKids — велика музика маленькими серцями
З 20 по 22 липня 2018 року в рамках фестивалю MozArt відбудеться фестиваль MozA...
Літературне рандеву «Веселе літо»
23 липня 2018 року у львівській бібліотеці для дітей відбудеться літературне ра...
...
...
Топ новин