На «Території дитячого дозвілля» у Львові можна буде обрати безкоштовні гуртки для дітей

//

sashko

118594519_196342388586574_1457674022271252589_n

У неділю, 6 вересня, у Львові вже втретє проведуть щорічний захід «Територія дитячого дозвілля».

Батьки разом із дітьми, відвідавши цей захід, зможуть обрати безкоштовний гурток, який відвідуватиме їхня дитина. Захід організовують управління молодіжної політики та управління освіти Львівської міської ради.

На «Території дитячого дозвілля» можна буде ознайомитися з діяльністю безкоштовних гуртків і секцій Львова. При цьому організатори обіцяють цікаві атракції і для найменших діток, і для дорослих.

Майданчики «Території дитячого дозвілля» розмістять у всіх районах міста, а центральна локація заходу – площа перед університетом ім. Івана Франка.

На майданчиках представлять такі атракції: творчі майстерні, пісочну анімацію, трасове автомоделювання, мінілабораторію з експериментами, стрітарт, рухливі та спортивні ігри, цікавинки для найменших, авторську фотозону з професійним фотографом, а також «Острів чистоти», де розкажуть про правила особистої гігієни.

«Ми розуміємо, що сьогодні безпека всіх учасників заходу – найважливіша. Тому цьогоріч надали особливу увагу цьому питанню. Новація території – Острів чистоти, де в ігровій формі діткам розповідатимуть про такі важливі сьогодні правила… Крім того, ми дотримуватимемося всіх карантинних вимог: облаштуємо окремі входи та виходи, проводитимемо температурний скринінг відвідувачів, а педагоги слідкуватимуть за дотриманням фізичної дистанції», – розповіла координаторка Дитячих клубів Львова Діана Наорлевич.

Адреси локацій Території дитячого дозвілля у районах Львова:

вул. Кубанська, 12.

Парк культури.

вул. Чернівецька, 4.

вул. Антоновича, 47.

вул. Чукаріна, 9.

м.Винники, Парк Незалежності, вул.Галицька.

вул.Хуторівка, 28а.

вул.Замарстинівська, 134-а.

вул.Вахнянина, 29.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.