Як перезимувати Різдво без снігу у Парку?

//

Анна

rizdvo_bez_snigy

На Різдвяні вихідні усіх охочих вчитимуть техніки витинанок та традиційних і сучасних колядок у Парку культури!

8 січня о 15:00 розпочнеться для всіх охочих майстерклас з витинанок. Вас та ваших діток навчатимуть створенню орнаментальних традиційних прикрас, виконаних технікою вирізання з білого чи кольорового паперу. Також, 7 та 8 січня в Парку колядуватимуть дитячі і дорослі вертепи, гурти: “МалДіви”, студія вокалу “Подих весни” та юна виконавиця RoNika. Хедлайнер 7 січня – запальні хлопці з гурту “Йорі Клоц” о 18:00, які вже кілька років поспіль традиційно колядують у Парку. Вхід на концерт безкоштовний!

2rizdvo_bez_snigy

Нагадуємо, що святковий ярмарок в Парку культури триватиме до 14 січня. Крім того, у святкові та вихідні дні з поправкою на погоду, у Парку культури будуть відбуватись зайняття зі скандинавської ходи у рамках акції “Зимуй активно”,та працюватимуть святкові фотозони і святкова галерея авторських ялинок Open Air “Дерево-життя-Різдва”.

Акція “Твоя зима в Парку” відбувається за підтримки Львівської міської ради.

Для уточнень та коментарів:

Арт Директор Світана Кухарук 0979723957

Івент менеджер Яковенко Ганна 0672771019

3rizdvo_bez_snigy

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор