Аксель. Трейлер українською

//

aksel_-treiler-ukrainskoyu

Хлопець на ім’я Майлс (Алекс Нюстадтер) увесь вільний час проводить подорожуючи безлюдними полями центральної Каліфорнії. Якось випадково він натрапляє на ушкодженого робота. Він виглядає як величезний пес та має інтелект. Юнак усуває незначну поломку робота і той прив’язується до свого рятівника. Собака піддається дресуванню, охоче грається зі своїм новим хазяїном та явно полюбила його. Дівчина Майлса Сара (Беккі Джи) ¬– єдина, кому хлопець довірився та показав свого нового друга. Майлс та Сара розуміють, що подібні роботи не з’являються нізвідки. І справжні власники скоро почнуть шукати незвичну тварину. Так і є – це розробка військових, які слідкують за поведінкою робота. Швидкі темпи розвитку та прив’язаність до Майлса змушують розробників розпочати місію з повернення пса.

Фантастичний фільм «Аксель» є дітищем Олівера Дейлі. Появі повнометражної стрічки передувала короткометражка «Майлс», яка мала великий успіх. Рішення знімати фільм прийняли в 2015 році.

Рік: 2018.

Країна: США.

Мова дублювання: українська.

Жанр: фантастика, пригоди, екшн.

В головних ролях: Томас Джейн, Беккі Джи, Алекс Нюстадтер, Сем Аптон, Амін Наземзадех.

Режисер: Олівер Дейлі.

Сценарій: Олівер Дейлі.

Трейлер фільму «Аксель» українською

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор