Дикі предки. Трейлер українською

//

Анна

diki-predki_-treiler-ukrainskoyu

Мультфільм “Дикі предки” у мережі кінотеатрів Планета кіно з 29 березня по 18 квітня 2018 року.

Жили собі люди у кам’яну добу. Тішилися простими радостями, налагоджували побут, ростили дітей. Аж ось з’явились дивні люди. Вони мали металеві знаряддя праці, якісь дивні цінності та називали цих щасливих людей дикунами. І якби ж то тільки ображали, але хочуть поневолити – примусити працювати на копальнях для видобутку руди. Підкорятися зовсім не хочеться, тож первісні люди беруться рятувати своє становище і захищати своє право жити так, як вони звикли.

Мультфільм «Дикі предки» від британської студії Aardman Animations розповідає про життя людей на зламі кам’яної та бронзової доби. Студія відома своїми мультфільмами у техніці пластилінової анімації. У 2007 році на базі студії знято мультсеріал «Баранчик Шон», з яким добре знайомий український глядач. За постановку нового проекту взявся режисер Нік Парк, що отримав 4 нагороди «Оскар» – одну за кращий анімаційний фільм «Воллес і Громіт: прокляття кролика-перевертня» та три за короткометражні мультфільми про тих самих героїв.

Рік: 2018.

Країна: США.

Мова дублювання: українська.

Жанр: мультфільм.

В головних ролях: Том Хіддлстон, Мейсі Вільямс, Едді Редмейн, Річард Айоейд, Марк Вільямс, Тімоті Сполл.

Режисер: Нік Парк.

Сценарій: Марк Бертон, Джеймс Хіггінсон.

Тривалість: 88 хв.

Заходи за категоріями та локаціями

Куди піти та де відпочити на вихідні чи в свята - календар подій Львова. Зручна систематизована афіша фестивалів, вечірок, концертів, виставок, кіно, театральних вистав, кінопоказів, мистецьких подій для львів'ян та туристів. Цікаві кіноогляди та анонси прем'єр.

Індекс маси тіла калькулятор